film

Jeźdźcy sprawiedliwości

film

Jeźdźcy sprawiedliwości

Jeźdźcy sprawiedliwości - Bilety do kina

Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu... kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet! Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Jeźdźcy sprawiedliwości

Świetny film ,atmosfera kina polecam Trochę szkoda że takie małe ale władze miasta pewnie uznały że plebs z Podzamcza nie potrzebuje większego dla kina niezależnego
Super film, polecam każdemu 😁. Na przemian dramatyczne i humorystyczne sceny, które jednak kleją się w całość. W jednym momencie publika płacze ze śmiechu, aby za chwilę zamilknąć z przerażenia!
Bardzo dobry film w rewelacyjnym kinie
Film jest niesamowity, warto obejrzeć i drugi raz. Rollercoaster wszystkich możliwych emocji, od śmiechu po łzy wzruszenia, a do tego dużo mądrych i życiowych przekazów. Wbija w fotel od początku do końca.
Cudowny film!
Mądry, klimatyczny film bardzo na czasie, o samotności, inności
Film bardzo dobry, można zrobić dramat pod przykrywą kryminału i to wcale nie jest obelga. Śmiesznie i smutno i Mads. Jak zwykle ludzie ściągają maseczki podczas oglądania. Szkoda,że nikt tego bardziej nie wymaga.
Świetny film, tragikomedia najwyższej klasy, dla miłośników dobrego kina. Scenariusz niebanalny, wprawia w osłupienie!

Polecane z kategorii film