film

Jurassic World: Upadło Królestwo

film

Jurassic World: Upadło Królestwo

Jurassic World: Upadło Królestwo - Bilety do kina

Minęły trzy lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały, próbują poradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory.

Owen próbuje odnaleźć Blue, zaginionego raptora, którego wychował, dla Claire ocalenie dinozaurów staje się najważniejszą misją. Kiedy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy; Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.

W filmie nie zabraknie niczego, za co pokochała go światowa publiczność (jedna z najpopularniejszych i najbardziej kasowych serii w historii kina). Będzie spektakularny, pełen zwrotów akcji i – jak zapowiadają twórcy – jeszcze bardziej przerażający.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jurassic World: Upadło Królestwo

Chyba najlepsza z części. Poza samymi pościgami dinozaurów za ludźmi i odwrotnie także swego rodzaju przesłanie - ochrona ginącego gatunku, który nie "pchał" się na ten świat, ale może warto go ochronić. Podobają mi się też nawiązania do pierwszej części.

Polecane z kategorii film

Luca

Luca

(17)

najbliższe wydarzenie
02.08.2021 13:00

bilety od 8.00 PLN

KUP BILET