film

Jutro będziemy szczęśliwi

film

Jutro będziemy szczęśliwi

Jutro będziemy szczęśliwi - Bilety do kina

Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na francuskiej riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin, jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. "To twoja córka" - mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat Samuela może runąć z dnia na dzień.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jutro będziemy szczęśliwi

Wspaniały film z niesamowitym przesłaniem. Każdy rodzic powinien go obejrzeć. Jeśli chodzi o organizacje imprezy to jak najbardziej pozytywne odczucia. Polecam każdemu możliwość obejrzenia filmu pod chmurką. Pokaz od lat 5 do 105 :) Warto jednak zabrać z sobą koc bo czasem wieczory są chłodne oraz zdecydowanie coś na komary, potrafią gryźć niemiłosiernie :)
Mimo niepogody, oceniam organizacje eventu naajwyzej. Darmowe przekąski, wejście na rezerwacje, dobre nagłośnienie. Tym razem było to kino dosłownie POD CHMURKĄ
świetny film, polecam

Polecane z kategorii film