film

Kochając Pabla, nienawidząc Eskobara

film

Kochając Pabla, nienawidząc Eskobara

Kochając Pabla, nienawidząc Eskobara - Bilety do kina

„Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” – 1,2.12, godz. 19:00

WCK poleca sensacyjną ekranizację bestsellerowego pamiętnika „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” autorstwa Virginii Vallejo – kochanki Pablo Escobara, czyli człowieka uznawanego za najpotężniejszego i najokrutniejszego barona narkotykowego wszech czasów. W rolach głównych zdobywcy Oscarów – Javier Bardem i Penélope Cruz.

Pablo Escobar – najpotężniejszy baron narkotykowy XX wieku zajmuje się przemytem kokainy do USA i wielu innych państw na świecie. Wartość jego zarobków jest oszacowana na 55 miliardów dolarów. Pewnego dnia Pablo poznaje piękną Virginię Vallejo – ambitną gwiazdę kolumbijskiej telewizji. To spotkanie odmienia serce nieobliczalnego przestępcy, który zakochuje się w nowopoznanej kobiecie. Wkrótce dziennikarka na własne oczy poznaje demoniczne oblicze mężczyzny - powiązania gangstera z kolumbijskimi rewolucjonistami, kulisy przemysłu kokainowego i grozę narkoterroryzmu. Coś jednak trzyma oboje przy sobie i nie pozwala im się rozstać.

Obsada:

Javier Bardem („Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”, „Mother!”, „Skyfall”, „To nie jest kraj dla starych ludzi”), Penélope Cruz („Morderstwo w Orient Expressie”, „Zakochani w Rzymie”, „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”, „Vicky Cristina Barcelona”, „Blow”), Peter Sarsgaard („Jackie”, „Blue Jasmine”, „Była sobie dziewczyna”).

1, 2.12 godz. 19:00 Kochając Pabla, nienawidząc Escobara /Hiszpania/ dramat biograficzny, 15+, 123 min. reż. Fernando Leon de Aranoa

Źródło zdjęć i opisu: Kino Świat

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kochając Pabla, nienawidząc Eskobara

Film super, kino rowniez. Na pewno nie raz jeszcze wróce :)
Całkiem przyjemny film, chociaż Pan sprawdzający bilety w tym kinie trochę opryskliwy.
Film świetny. Jestem mile zaskoczona. Polecam każdemu kto lubi historie oparte na faktach.

Polecane z kategorii film

Luca

Luca

(16)

najbliższe wydarzenie
29.07.2021 15:00

bilety od 8.00 PLN

KUP BILET