film

Krewetki w cekinach

film

Krewetki w cekinach

Krewetki w cekinach - Bilety do kina

"Krewetki w cekinach" to amatorska drużyna piłki wodnej, która chce wystartować w zawodach Gay Games. Mają zapał i fantazję, ale brakuje im profesjonalnego trenera. Z nieba spada im Matthias – dostał tę fuchę jako szansę, żeby podreperować swój wizerunek po kontrowersyjnej wypowiedzi w telewizji. Matthias próbuje ratować swoją karierę pływacką, ale nie spodziewa się, jakie zmiany w jego życiu może przynieść podróż wesołym autobusem na finał gejowskich zawodów piłki wodnej w Chorwacji. "Krewetki w cekinach" to pełna uroku komedia o przyjaźni, marzeniach i byciu sobą – w rytmie niezawodnych przebojów disco!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Krewetki w cekinach

Świetny film poruszający ważny temat w dowcipnej konwencji. Z polskiego punktu widzenia wciąż totalna abstrakcja, ale warto wiedzieć jak wygląda świat, który nie musiał w tym pokoleniu przechodzić szybkiego kursu demokracji. Samo kino dokładnie jak sugeruje nazwa: kameralne i z kafejką :-)
Bardzo fajny, pozytywny film. Pierwszy raz byłam w Kinie Kameralne Cafe. Świetne, klimatyczne miejsce. Duży plus: brak zasięgu!
Świetny film! Po prostu trzeba go zobaczyć.

Polecane z kategorii film