film

Krudowie 2: Nowa era

film

Krudowie 2: Nowa era

Krudowie 2: Nowa era - Bilety do kina

W 2013 roku świat poznał pierwszą prehistoryczną rodzinę, Krudów. Nominowana do Oscara® komedia o tym, jak Krudowie radzą sobie w świecie, który nieustannie się zmienia, przyciągnęła do kin tłumy, przypominając nam, jak ważna w życiu każdego człowieka jest rodzina oraz… jak – wbrew pozorom – ewolucja nie zmieniła nas tak bardzo, jak mogliśmy przypuszczać.

Niedługo poznamy nowe przygody Krudów w zupełnie nowej odsłonie filmu. Krudowie przetrwali do tej pory sporo niebezpieczeństw i katastrof, ale teraz staną przed największym wyzwaniem: inną rodziną...

Krudowie potrzebują nowego miejsca do życia. Tak więc pierwsza prehistoryczna rodzina wyrusza w świat w poszukiwaniu bezpieczniejszego miejsca, które można by nazwać domem. Kiedy odkrywają idylliczny raj otoczony murem, raj który spełnia wszystkie ich potrzeby, myślą, że ich problemy zostały rozwiązane… z wyjątkiem jednej rzeczy. Mieszka tam już inna rodzina: Bettermanowie.

Bettermanowie (z naciskiem na „better”) - ze swoim wyszukanym domkiem na drzewie, niesamowitymi wynalazkami i nawadnianymi hektarami upraw smacznych owoców - znajdują się kilka stopni powyżej Krudów na drabinie ewolucyjnej. Kiedy przyjmują Krudów jako pierwszych gości na świecie, wkrótce narastają napięcia między rodziną jaskiniową a rodziną współczesną.

Gdy szanse na dobre relacje wydają się stracone, nowe zagrożenie popchnie obie rodziny do wyjścia poza ów bezpieczny mur i zmusi do zaakceptowania różnic i stworzenia wspólnej przyszłości.

W wersji anglojęzycznej głosu postaciom udzielą m.in. laureaci Oscara® Emma Stone i Nicolas Cage oraz Ryan Reynolds.

TWÓRCY FILMU:

Reżyseria: Chris Sanders, Kirk DeMicco

Produkcja: Kristine Belson, Jane Hartwell

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Krudowie 2: Nowa era

Polecam serdecznie , mile spędzony czas z dziećmi.
Bardzo fajny film dzieci zachwycone.
Świetny film familijny.
Najlepsza recenzją jest uśmiech dziecka w trakcie i po filmie :)
Było bardzo fajnie
Udane popołudnie w towarzystwie prehistorycznej rodziny. =)
Wszystko fajnie, film extra polecam gorąco!
Fajny rodzinny film. Ale pierwsza część wydaje mi się lepsza.
Film podobał się dzieciom
Polecam.
Kino uciecha czluchow wchodząc smród starej butwy odrażające na dzień dobry ! Fotele w plamach na podłodze wszystko od chipsów popcornu papierki , syf i smród nigdy więcej ! Porażka
Bajka i jej i cała historia świetna. Pośmialiśmy się. Polecam.
Super!

Polecane z kategorii film

Luca

Luca

(16)

najbliższe wydarzenie
29.07.2021 15:00

bilety od 8.00 PLN

KUP BILET