film

Lądek Film Tour 2020

film

Lądek Film Tour 2020

Lądek Film Tour 2020 - Bilety do kina

Klub Podróżników Keja zaprasza na drugą edycję Festiwalu Górskiego: Lądek Film Tour 2020.

Wspaniałe wydarzenie nie tylko dla miłośników gór, zobacz opisy filmów i przyjdź poczuć atmosferę ekstremalnych doznań i bliskości z naturą.
Jeśli lubisz wyzwania nie może Cię tutaj zabraknąć, Inspiracja jaką uzyskasz napędzi Cię do działania przez następne miesiące !
Ponad 5 godzin extra materiałów filmowych i doskonała atmosfera.

TERMIN: 9 lutego 2020

PROGRAM:
15:00 SURF THE LINE
16:00 SPECTRE EXPEDITION- TO THE END OF THE EARTH
16:45 PRZERWA. KONKURSY Z NAGRODAMI
17:15 MONIKA WITKOWSKA: "LHOTSE 2019"
18:30 WEIGHT OF WATER
19:50 PRZERWA. KONKURSY Z NAGRODAMI
20:15 ANNA CZERWIŃSKA: "MOJA GÓRSKA ŚCIEŻKA"

OPISY FILMÓW:

SURF THE LINE
Reżyseria: Jérémy Frey
Czas trwania: 53 min.

Czy kiedykolwiek marzyłeś o surfowaniu po niebie? Czy chciałeś poczuć niesamowitą wolność i niczym nieskrępowany ruch? Flying Frenchies tego doświadczyli. Film "Surf the Line" opowiada wciągającą historię ich spontanicznego i szalonego projektu, który wymagał dwóch lat przygotowań, skomplikowanych wyliczeń, wykonania stalowej liny kilometrowej długości i specjalnej wersji deski surfingowej. By zrealizować tę odważną koncepcję, trzeba było pokonać wiele życiowych przeszkód, nie poddawać się zwątpieniu i nie stronić od głębokiej refleksji. Sporty ekstremalne, błaznowanie, odważne wynalazki i życie blisko natury - witajcie w cygańskim świecie Flying Frenchies.

SPECTRE EXPEDITION- TO THE END OF THE EARTH

Opis i trailer:
Reżyseria: Leo Houlding
Czas trwania: 49 minut

2000 kilometrów, 200 kilogramów, 65 dni, 3 kumpli, 1 góra. Bez pomocy z zewnątrz, z użyciem snow-kiteów do pokonywania dużych odległości z gigantycznymi ładunkami i prędkością dochodzącą do 60 km/h. Niesamowita opowieść o marzeniu Leo Houldinga, Jeana Burguna i Marka Sedona, by zdobyć najodleglejszy szczyt na Ziemi - leżący na Antarktydzie Spectre.

WEIGHT OF WATER
Reżyseria: Michael Brown
Czas trwania: 79 min.

"Weight of Water" jest historią o niewidomym sportowcu Eriku Weihenmayerze, który podejmuje się absolutnie nieprawdopodobnego wyzwania: przepłynięcia kajakiem Wielkiego Kanionu. Jego motywacją jest pragnienie doświadczenia ulotnego bycia tu i teraz, którego szuka tak wiele osób. "Trudno jest być w pełni obecnym w danym momencie czasu i przestrzeni, ponieważ przeszkadza nam strach i niepokój, które są w nas. Przypomina to oglądanie jakiegoś wydarzenia przez okno, zamiast uczestniczenia w nim." - mówi Erik.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Lądek Film Tour 2020

Brak recenzji

Polecane z kategorii film