film

Last Christmas

film

Last Christmas

Last Christmas - Bilety do kina

Emilia Clarke („Gra o Tron”), Henry Golding („Zwyczajna przysługa”, „Bajecznie bogaci Azjaci”) oraz Emma Thompson w nowym filmie Paula Feiga („Zwyczajna przysługa”, „Druhny”, „Agentka”), komedii romantycznej „Last Christmas”, inspirowanej przebojem George’a Michaela. Za scenariusz odpowiada nagrodzona Oscarem® Emma Thompson („Rozważna i romantyczna”, „Bridget Jones 3”).

Kate (Clarke) mieszka w Londynie, czkawką odbijają się jej konsekwencje złych wyborów, jakich dokonała w życiu. Na co dzień pracuje jako elf w jednym ze sklepów z artykułami świątecznymi. Kiedy w jej życie wkracza Tom (Golding), wydaje się, że mężczyzna jest ideałem, może nawet więcej niż ideałem. Ale kiedy do Londynu puka „most wonderful time of the year”, wszystko zaczyna się psuć. A czasem powinno się po prostu pozwolić śniegowi padać, a sercu bić swoim rytmem. No, i wierzyć…

W filmie usłyszymy muzykę George’a Michaela, w tym nieśmiertelny świąteczny przebój „Last Chrsitmas”. Ale na fanów artysty czekają niespodzianki – w filmie pojawią się nieopublikowane dotąd piosenki megagwiazdy popu, człowieka, który sprzedał ponad 115 milionów egzemplarzy swoich – pełnych przebojów – płyt.

https://tylkohity.pl/filmy/last-christmas-363

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Last Christmas

Film warty obejrzenia ! Z przesłaniem! Wzbudza wiele emocji, mozna sie pośmiać i poplakac. Polecam dla oderwania się od codzienności :)
Fantastyczny, wzruszający. Polecam
Piosenki George Michael zrobiły wszystko!!! uratowały film :]
Film rewelacyjny , w atmosferze świątecznej, przekazując największe wartości w zyciu
Słabiutki!
Super film, pozytywne przesłanie dla wszystkich na Święta i nie tylko, polecam.
Zaskakujący finał :)

Polecane z kategorii film