film

MARATON HORROR COMEDY w Kinie "MUZA"

film

MARATON HORROR COMEDY w Kinie "MUZA"

MARATON HORROR COMEDY w Kinie "MUZA" - Bilety do kina

MARATON HORROR COMEDY w Kinie "MUZA"

28 października 2018, g. 20:00 /niedziela/

Cena karnetu: 30 zł normalny, 25 zł ulgowy

  • HELLBENDERS

Istnieją demony tak straszne, że żaden śmiertelny człowiek nie jest w stanie sprowadzić ich z powrotem do piekła. Jedyne wyjście dla egzorcysty to sprowokowanie demona, a następnie popełnienie samobójstwa, tym samym pociągnięcie go ze sobą do wiecznego potępienia. Tak zostało utworzone zgromadzenie Hellbenders. Grupa elitarnych wysoko przeszkolonych egzorcystów, którzy żyją w stanie ciągłego grzechu tak by móc być gotowym pójść do piekła w każdej chwili. Gdy piekielna Norse demon zwany Black Surtr ucieka do Nowego Jorku z zamiarem otwarcia bram piekieł, członkowie zgromadzenia Hellbendersów muszą wykorzystać każdy gram grzechu do walki z demonem, tym samym ocalić świat przed potępieniem.

[opis dystrybutora kino]

· WITCHING & BITCHING /Las Brujas de Zugarramurdi/

Grupa zdesperowanych mężczyzn okrada sklep złotniczy "Compro oro". Prześladowani przez policję uciekają w stronę lasu, gdzie spotykają szalone kobiety żywiące się ludzkim mięsem.

· NOC ŻYWEJ DEB NIGHT OF THE LIVING DEB

*Deb - będąca główną bohaterką budzi się w mieszkaniu Ryana - najprzystojniejszego mężczyzny w mieście. Niewiele pamięta z tego co działo się minionej nocy. Ryan z kolei jest zaręczony, dlatego też chce, aby Deb jak najszybciej wyszła od niego. Sytuacja komplikuje się gdy po opuszczeniu mieszkania odkrywają, że miasto opanował apokaliptyczny atak zombi. Połączeni chęcią przeżycia kierują się do domu ojca Ryana licząc, że tam znajdą schronienie.

Okazuje się jednak, że ataki rodziny mogą być tak samo krwawe, jak ataki zombi, a zagrożenie sprzyja rozwojowi uczuć. Ryan i Deb będą musieli stawić czoła nie tylko krwiożerczym napadom, ale także temu, co rodzi się między nimi. [opis dystrybutora kino]*

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje MARATON HORROR COMEDY w Kinie "MUZA"

Brak recenzji

Polecane z kategorii film