film

Mała stopa

film

Mała stopa

Mała stopa - Bilety do kina

Przygodowa animacja "Mała Stopa" przedstawia legendę o Wielkiej Stopie z zupełnie innej perspektywy, kiedy bystry, młody Yeti znajduje coś, co według niego nie istnieje - człowieka. Wieści o tej "Małej Stopie” przynoszą mu sławę i wywołują poruszenie w społeczności prostych Yeti, rodząc pytania o to, co jeszcze można znaleźć w wielkim świecie otaczającym ich zaśnieżoną wioskę. To szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mała stopa

Super.Bardzo wesoły,pogodny i zabawny film.Polecam bardzo.
Bajka nawet fajna, dzieciaki zadowolone, a to najważniejsze. P9 raz kolejny jednak obsługa projektora daje d. Na trailerach światło zapalone na maxa i drzwi pootwierane. Strzasznie to irytujące, bo nic nie widać. No, ale to reklamy więc można przeboleć. Natomiast przez okolo 5min od rozpoczęcia seansu światła także były zapalone, a drzwi otwarte przez 10 minut. Ogarnijcie sie tam. Dodam jeszcze, ze projketor byl zle ustawiony i obraz uciekal o ok 10cm za ekran po lewej stronie !!
Film całkiem fajny,nawet dla dorosłego.Parę śmiesznych tekstów i sytuacji.Lubię jak bajka oprócz tego, że śmieszy to i uczy.Moim zdaniem ta taka była.Bajka z morałem.Super! A najważniejsze, że dzieciom się podobała.Organizacja też była spoko.Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Film super, dający do myślenia. Nie tylko dla najmłodszych😉
Dzieci twierdzą, że nudny.
Było bardzo fajnie :-)Dzieciaki zadowolone☺
Świetne teksty
bardzo fajnie :)
świetna bajka, były momenty na których cała sala wybuchała śmiechem to było urocze
Bajka rewelacyjna. Bardzo mądra, z pouczającą puentą. Zabawne fragmenty, kolorowe sceny, ciekawa fabuła. Polecam
Moje 8 letnia wnuczka uważa,że film był świetny i wart jest polecenia.

Polecane z kategorii film