film

Małe kobietki

film

Małe kobietki

Małe kobietki - Bilety do kina

Ameryka, lata sześćdziesiąte XIX wieku. W domostwie zwanym Orchard House od pokoleń mieszka rodzina Marchów. Pod nieobecność ojca walczącego w wojnie secesyjnej, opiekę nad czterema córkami sprawuje samodzielnie ich matka, Marmee. Marmee wyraźnie wyprzedza swoją epokę, wpajając dziewczynkom ideały wolności i namawiając je, by znalazły własną drogę w życiu. Córki pani March – stateczna Meg, żywa jak iskra Jo, nieśmiała, uzdolniona muzycznie Beth i nieco przemądrzała Amy – starają się, jak mogą, by urozmaicić swoje naznaczone ciągłym brakiem pieniędzy życie, chociaż boleśnie odczuwają nieobecność ojca. Bez względu na to, czy układają plan zabawy czy zawiązują tajne stowarzyszenie, dosłownie wszystkich zarażają swoim entuzjazmem. Poddaje mu się nawet Laurie, samotny chłopiec z sąsiedniego domu, oraz jego tajemniczy, bogaty dziadek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Małe kobietki

Piekny film mądry W "kawowej"porze w piękne sierpniowe popołudnie. W fajnym miejscu. Było bardzo miło
Bardzo fajny film, dość długi ale fabuła wciągająca. Jedyny minusik ale to w stronę produkcji za często i za szybko było przechodzenie z teraźniejszości w przeszłość i momentami trzeba było się domyślać
Jak zawsze wspaniale! Kameralnie, dobrze i przyjemnie. Bogaty repertuar - dla koneserów i koneserek kina, jak i osób po prostu chcących miło i lekko spędzić czas. Sympatyczna obsługa, pyszności na wyciągnięcie ręki, no i stoliki na sali, jak w domu!
Wzruszający,piękny,subtelny.
Świetna sala, będę bywał częściej.

Polecane z kategorii film