film

Mali giganci 3D

film

Mali giganci 3D

Mali giganci 3D - Bilety do kina

Mali giganci 3D, to produkcja, która przeniesie widzów w zadziwiający świat miniaturowych bohaterów pokazując, że im ktoś jest mniejszy, tym większe są jego przygody. Ten fascynujący film ukazuje, jak wielką odwagą i „supermocami” muszą wykazać się małe stworzenia, by wygrać w tytanicznej walce o przetrwanie.

Pręgowiec amerykański w dzikich lasach i pasikoniszka na spalonych słońcem pustyniach Arizony, pozostawione same sobie szybko zrozumieją, że mogą liczyć tylko na siebie. Mając do czynienia z doświadczonymi rywalami i ogromnymi drapieżnikami, nasi bohaterowie muszą wykazać się odwagą, by znaleźć bezpieczne schronienie i jedzenie, które pozwoli im przetrwać zimę. Tylko dzięki użyciu swoich genialnych zdolności te maleństwa potrafią nie tylko przetrwać, ale również zostać władcami ich niewielkiego świata.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mali giganci 3D

Ni niestety! Organizacja kuleje! Brak możliwości zakupu w kasie biletów, brak możliwości zakupu popcornu, picia itp.... dzieciaki nie maja frajdy!!! Rozumiem awaria awaria . Informatyk do wymiany !!!! Do tego sala zasypana popcornem z poprzedniego dnia !!!! Nie dopuszczalne !!!

Polecane z kategorii film