film

Mamma Mia: Here We Go Again!

film

Mamma Mia: Here We Go Again!

Mamma Mia: Here We Go Again! - Bilety do kina

Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!” (ponad 600 milionów dolarów), twórcy filmu ponownie zapraszają na magiczną grecką wyspę Kalokairi, by raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu ABBA w zupełnie nowym filmie.

Do oryginalnej obsady dołączają nowi aktorzy i nowe postacie. Na ekranie zobaczymy m.in. Meryl Streep, Pierce’a Brosnana, Colina Firtha, Stellana Skarsgårda, Julie Walters, Dominica Coopera, Amandę Seyfried, Christine Baranski, Lily James, Josha Dylana, Hugh Skinnera, Jeremy’ego Irvine’a, Alexę Davies, Jessicę Keenan Wynn, Andy’ego Garcię oraz Cher.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mamma Mia: Here We Go Again!

Wszystko OK!
Jeżeli lubi się piosenki Abby,to jest to czas świetnej zabawy i wspomnień.Film-wspaniałe krajobrazy.Mała frekwencja w kinie,ale to zupełnie nie przeszkadzało.
Świetny film!!!
Film super,może trochę lepszy od części pierwszej. Jako kino objazdowe- wspaniały pomysł na atrakcje w mniejszych miastach.
Super piosenki zespołu ABBA z tłumaczeniem...fajny relaks...polecam
Jestem zadowolona i z filmu i z miejsca w którym był wyświetlany :-)
Super film, polecam każdemu kto na chwilę chce oderwać się od rzeczywistości.
Film rewelacyjny. Kino ma za mały ekran.
jak zwykle wspaniała muzyka i wiele wzruszeń
Wspaniały film, świetna obsada, mnóstwo wrażeń i emocji. Bardzo dobrze się bawiłam. Zaletą Kina Len jest zdecydowanie brak 20 minut reklam przed filmem, co ma miejsce w większych kinach. Super, że bilet mogę zakupić przez internet i okazać w telefonie. Na pewno będę korzystała z tej opcji.
Ewa_zyrardow 02.09.2018 08:51
Film Mamma Mia -rewelacja polecam obejrzeć każdej pani a najlepiej we dwoje. Wzruszający romantyczny bardzo dobra reżyseria a także świetnie dobrani aktorzy.
Super film ! Dużo utworów muzycznych świetnie wykonanych !
Jestem mile zaskoczona, film super, nagłośnienie ok, kameralnie, bez tłumów, kawa i popcorn pod ręką, jest wszystko czego potrzeba.
LUBIĘ TEGO RODZAJ FILMÓW, WSPANIAŁA MUZYKA, UTRZYMANE TEMPO AKCJI, BRAK DŁUŻYZN - HUMOR NA BARDZO DOBRYM POZIOMIE - CÓŻ WIĘCEJ CHĘTNIE OBEJRZĘ RAZ JESZCZE, FAJNIE BY BYŁO GDYBY BYŁ "MARATON" I i II CZĘŚĆ RAZEM.
Gorąco polecam !! Rzadko się zdarza, aby 2 część była lepsza od 1. Weźcie chusteczki ze sobą, przydadzą się ;)
Świetny, lekki film, polecam.
gosiajm 30.07.2018 10:49
Wspaniała rozrywka można popłakać się ze śmiechu i ze wzruszenia.
Film bardzo mi się podobał
Rewelacja!!! Moim zdaniem część 2 filmu lepsza od pierwszej. Polecam!!!

Polecane z kategorii film

Luca

Luca

(15)

najbliższe wydarzenie
25.07.2021 13:00

bilety od 11.00 PLN

KUP BILET