Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

film

Manu. Bądź sobą!

film

Manu. Bądź sobą!

Manu. Bądź sobą! - film

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Świetny dubbing, masa humoru i rozrywka najwyższych lotów – jednym słowem „Manu. Bądź sobą!” – animowana komedia familijna o sympatycznym ptaszku, który przez całe dzieciństwo myślał, że jest mewą. Film, który zagości w kinach 5 kwietnia, to piękna i zabawna opowieść o tym, że naprawdę warto być sobą, różnice nie mają, a wiara we własne siły może czynić cuda. W polskiej wersji językowej usłyszymy znakomite głosy: Czesława Mozila, znanego m.in. z roli bałwanka Olafa z „Krainy Lodu”, oraz Adama Zdrójkowskiego – gwiazdę serialu „Rodzinka.pl”, która ma na swoim koncie udział w dubbingu przebojowego „Sing”. Promocję filmu wspiera hit Roksany Węgiel „Anyone I Want To Be” (blisko 20 milionów wyświetleń w serwisie Youtube), do którego przygotowano specjalną wersję teledysku z fragmentami animacji „Manu. Bądź sobą!”.

Manu (Adam Zdrójkowski) dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gniazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki. Przyjaciołom towarzyszy pewien przerośnięty, niepotrafiący latać, ale za to bardzo sympatyczny indyk Percival (Czesław Mozil). Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj. Za rogiem czai się jednak kolejne niebezpieczeństwo, które pokaże, że w byciu sobą jest moc a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne niż wszystkim się może wydawać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Manu. Bądź sobą!


Jak działają recenzje?
Bardzo fajna bajka, dzieciom się podobała :)
Karolina 22.01.2022 19:02
Film calkiem fajny. Lepszy niz ten ostatni z Karolakiem.
Joanna 21.01.2022 21:06
Film swietny, w dodatku puszczony bez reklam. Prośba jednak o lepsze oznaczenie miejsc, bo ludzie notorycznie mylą rząd I z rzędem L przez niejednoznaczne oznaczenie (małe litery przy rzędach, wielkie na biletach online). Drugi raz się zdarzylo, ze ktoś zasiadł na naszych miejscach.
MamaSin 13.05.2019 08:32

Polecane z kategorii film