film

Maraton Grozy: "Annabelle: wraca do domu" + "To: rozdział 2"

film

Maraton Grozy: "Annabelle: wraca do domu" + "To: rozdział 2"

Maraton Grozy: "Annabelle: wraca do domu" + "To: rozdział 2" - Bilety do kina

Kolejna edycja Maratonu Grozy w Strzegomskim Centrum kultury.

"Anabelle: powrót do domu" - Demonologowie Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu. Układają ją „bezpiecznie” za poświęconym szkłem i proszą księdza o udzielenie błogosławieństwa. Nadchodzi jednak zupełnie bezbożna noc, kiedy Annabelle budzi zamknięte w pokoju złowieszcze duchy, które na swój nowy cel obierają dziesięcioletnią córkę Warrenów Judy i jej przyjaciół.

"To: Rozdział 2" - 27 lat po tragicznych wydarzeniach w Derry dorośli członkowie "Klubu frajerów" powracają do miasteczka, aby ponownie zmierzyć się z zabójczym klaunem.

Bilet na maraton w cenie - 25 zł + popcorn gratis

Bilet na jeden seans - 18zł

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Maraton Grozy: "Annabelle: wraca do domu" + "To: rozdział 2"

Filmy fajne. Organizacja trochę zła. Film miał zacząć się o 18 a zaczol o wiele później. Powinny być wpuszczani ludzie od pewnego wieku.
Anja 02.11.2019 18:20
super, jestem bardzo zadowolona,
kasia 27.10.2019 16:56
Maraton pozytywnie zaskoczył. Ciekawy wystrój jak i filmy, które oglądało się z przyjemnością. Minus za zachowanie pewnych młodych osób na balkonie, które odwiedziły kino w celu rozmowy, a na prośby o uspokojenie w stronę proszących leciały wyzwiska.
Ted 26.10.2019 08:41

Polecane z kategorii film