film

Maraton filmowy: Halloween

film

Maraton filmowy: Halloween

Maraton filmowy: Halloween - Bilety do kina

GHOSTLAND / napisy, Francja/Kanada, 90' horror
Kiedy siostry po kilkunastu latach wracają do swojego starego domu, w którym doszło do makabrycznej napaści, wydaje się, że to już tylko koszmarne wspomnienie. Ale to, co je czeka, będzie gorsze niż demony przeszłości...

THE HOLLOW CHILD / napisy, Kanada, 92' horror
Dziewczynka znika w lesie, a gdy wraca po kilku dniach tylko pozornie wygląda jakby się nic nie zmieniło. Jej przyrodnia siostra podejrzewa, że to nie jest już Olivia.

FATUM ELIZABETH / napisy, USA, 105' horror
Elizabeth (Abbey Lee) przybywa do posiadłości swego świeżo poślubionego męża, genialnego naukowca Henry'ego (Ciaran Hinds). Otoczona luksusem, ma wszystko, czego zapragnie. Jest tylko jedno pytanie, które ją nurtuje i nie pozwala w pełni cieszyć się zbytkami: co takiego dzieje się za zamkniętymi drzwiami laboratorium jej męża, że zabroniono jej tam wchodzić? Ciekawość może okazać się bardzo niebezpieczna, a odkryta tajemnica okrutniejsza niż kara za złamanie zakazu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Maraton filmowy: Halloween

Organizacja masakryczna. Ludzie byli wpuszczani nawet w połowie wyświetlanego pierwszego filmu. Widownia pokazała, że ich IQ jest na poziomie ujemnym. Za takie zachowanie ochrona powinna wypraszać delikwentów bez możliwości zwrotu pieniędzy, Może wtedy nauczyliby się szacunku do drugiej osoby.
Młodzież poniżej 18 roku życia nie potrafi się zachować. Rozmowy były przez cały czas. Podczas przerw między filmami tłumy wybiegały pic alkohol który chowali przed kinem, bo na sale wnieść nie można przecież było. Filmy słabe i nudne. A po północy bilety elektryczne w telefonie nie były aktywne i nie było możliwości wejścia na ostatni film.
Filmy same w sobie były dobre. Jednak atmosfera panująca na sali, oraz dudniąca muzyka, która mimo zamkniętych drzwi uniemożliwiała oglądanie, całkowicie zepsuła atmosferę wieczoru. Po dwóch filmach, wraz z partnerem wyszliśmy, gdyż nie dało się w spokoju cieszyć się seansem. Na sali wielki hałas, ludzie nie potrafili się zachować, niestety. Raczej następnym razem nie skorzystamy z maratonów filmowych w tym kinie...

Polecane z kategorii film