film

Między Kadrami Nowe Kino Polskie – cykl pokazujący ambitne kino polskie oraz promujący młodych reżyserów

film

Między Kadrami Nowe Kino Polskie – cykl pokazujący ambitne kino polskie oraz promujący młodych reżyserów

Między Kadrami Nowe Kino Polskie – cykl pokazujący ambitne kino polskie oraz promujący młodych reżyserów - Bilety do kina

W programie spotkania 2 filmy: Więzi reż. Zofia Kowalewska, Polska 2016, 18’,
Moje córki krowy reż. Kinga Dębska, Polska 2015, 84’

Więzi – Barbara i Zdzisław Torhanowie są małżeństwem z niemalże 45–letnim stażem. Osiem lat temu mężczyzna zostawił swoją żonę, by zamieszkać z kochanką – po siedmiu latach postanowił jednak wrócić do żony. Ponowne wejście w rytm wspólnego życia okazuje się dla obojga bardzo trudne. Teraz niewierny mąż, chcąc pogodzić się z kobietą swojego życia, proponuje zorganizowanie jubileuszu 45–lecia ich związku.

Moje córki krowy – Historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci. Marta odniosła sukces w życiu, jest znaną aktorką, gwiazdą popularnych seriali. Pomimo sławy i pieniędzy, wciąż nie może ułożyć sobie życia. Kasia jest wrażliwa i ma skłonność do egzaltacji. Pracuje, jako nauczycielka, jej małżeństwo jest dalekie od ideału. Siostry nie przepadają za sobą, ale nagła choroba matki zmusza je do wspólnego działania. Marta i Kasia stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Między Kadrami Nowe Kino Polskie – cykl pokazujący ambitne kino polskie oraz promujący młodych reżyserów

Brak recenzji

Polecane z kategorii film