film

Miłość i miłosierdzie

film

Miłość i miłosierdzie

Miłość i miłosierdzie - Bilety do kina

Miłość i miłosierdzie

Reż. Michał Kondrat

Wyk.: Kamila Kamińska, Janusz Chabior, Maciej Małyska

Prod. Polska 2019, 90 min

Spokojne i przepełnione wiarą życie siostry Faustyny Kowalskiej zmienia się pewnego dnia nieodwracalnie. Oczom zakonnicy ukazuje się bowiem Jezus Chrystus, który zleca jej misję głoszenia prawdy o Jego Miłosierdziu i przygotowania świata na jego ostateczne przyjście. Zadanie to wydaje się niemożliwe do zrealizowania, ale siostra Faustyna zrobi wszystko, aby je wypełnić. Na światło dzienne wychodzą kolejne dowody na to, że zakonnica naprawdę widywała Jezusa. Po przeprowadzeniu badań naukowych, okazuje się, że podobizna Chrystusa widoczna na obrazie namalowanym według jej wskazówek jest identyczna z rysami twarzy i sylwetką uwiecznionymi na całunie turyńskim. Działalność polskiej zakonnicy daje początek kultowi Bożego Miłosierdzia, który czczony jest przez setki milionów osób na wszystkich kontynentach świata.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Miłość i miłosierdzie

Bardzo dobry film . Polecam
Bardzo dobry film.
Film "mistyczny" ukazujący wielkość i moc odmawianej koronki do Miłosierdzia Bożego. Historię powstania Obrazu i święta Jezusa Miłosiernego, powołania s. Faustyny Kowalskiej jej drogi i tych których Pan postawił na jej drodze. Warty obejrzenia. Polecam zdecydowanie.
Andrzej 10.05.2019 09:46
Polecam. Niesamowity film.
Bardzo poruszający i godny obejrzenia film. Gorąco polecam!
Film, którego przesłaniem jest wielkość i wartość przebaczenia i ciągłego przebaczania. Z przebaczeniem można lżej i piękniej żyć. A nad tym wszystkim króluje Jezus Najwyższe przebaczenie. Ponadto ciekawy rys historyczny, z niektórymi faktami w ogóle się nie spotkałam. Oglądałam razem z 12-letnią córką, która wyszła zachwycona. Chwała Panu!
Ilona Elżbieta 01.05.2019 10:04
Piękny film. Bardzo polecam
Warto !!!
Jestem bardzo zadowolona. Byłam pierwszy raz w Łochowie w kinie i nie ostatni.Pozdrawiam.
Krystyna 24.04.2019 09:58
Bardzo poruszający film warty polecenia.
... 21.04.2019 08:40
Uważam,że było zbyt głośno,ogólnie ok.
Bardzo ładny film przedstawiający wielką miłość Bożą względem człowieka i przypominającą ciężkie czasy jakie przeżyli ludzie w Polsce i z czym musieli się zmagać, ale dzięki odważnym ludziom i zaufaniu Jezusowi wszystko jest możliwe.
Gorąco polecam ten film. Piękny, ujmujący, chwytający za serce, zmuszający do zastanowienia się nad naszym życiem. Film akurat na Wielki Tydzień.
Film ciekawy. Bardzo dobrze, że takie nowości docierają do małych miejscowości.
Piękny, poruszający, wartościowy film. Polecam
Przepiękny film. Polecam
Najlepszy film jaki widziałam, niezwykły, poruszający, polecam każdemu!
Bardzo pouczający film, jednak za dużo publicystyki dokumentu. Dokumentalnie i pod względem faktów super. Jako film przeciętny. Jednak jeśli ktoś chce się zapoznać z historią tematu miłosierdzia i jego kultu - to polecam
Bawiłam się bardzo dobrze duchowo. Film piękny i mądry. Dobrze wykorzystany czas.
Bardzo fajny i ciekawy film polecam każdemu.....
Film ok. Pokazuje niezwykłe życie i problemy z jakimi spotkała się Faustyna. Relacja osób, które zetknęły się z Faustyną są prawdziwym świadectwem, że była osobą wybraną przez Jezusa, aby wskrzesić i propagować kult Miłosierdzia Bożego. Polecam.
Świetny film. Bardzo dobrze zrobiony od strony technicznej, bardzo ciekawa fabuła jak i element dokumentalizowany. Wartka akcja. Dużo można się dowiedzieć. Film daje do myślenia i o to w kinie chodzi.

Polecane z kategorii film