film

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

film

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 - Bilety do kina

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

[opis dystrybutora kino]

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Po prostu super!
Sophie 01.07.2019 22:46
Świetny film. Bardzo ciekawy wstęp przed filmem z rysem historycznym.
Polecam.
ŚWIETNY FILM W ŚWIETNYM KINIE
Film naprawdę fajny. Opcja zakupu biletu przez internet bardzo pomocna ale opłata chyba za taką możliwość ok 3,60 zł jest zbędna, do tego nigdzie nie widoczna tylko w opłacie bankowej. Na biletach wysłanych na emaila też nigdzie nie widnieje informacja na co pobrana jest opłata ok 3,60 zl.
Film bardzo nam się podobał, jesteśmy zadowoleni 😉
Chrupska 10.03.2019 09:30
Film bardzo fajny. Polecam dla całej rodziny.
Fajny, ale spodziewałam się że będzie smieszniej
docia224 04.03.2019 17:35
Jako komedia (samodzielna) jak najbardziej w porządku. Wyróżnia się na tle chamskich, brutalnych i beznadziejnych produkcji niejakiego vegi. Natomiast jako kontynuacja, może chciało by się więcej. Ale i tak jest naprawdę b.dobrze, ogląda się przyjemnie. Sceny ujarania trawą niesamowicie autentyczne, to dla koneserów ukłon :)
Super film, świetnie się bawiliśmy, polecamy :)
To już nie to samo, co wcześniejsze części. Ale są też zabawne fragmenty, można się pośmiać.
Mi się film bardzo podobał. Może był aż tak dobry, jak wcześniejsze części, ale i tak mogłabym isć na niego jeszcze raz. Polecam.
Świetny film!!! Bawiłam się rewelacyjnie!!!
zabawny ciąg dalszy kultowej komedii. chyba jednak troche zabrakło wiekszej ilości zabawnych tekstów, które były widoczne we wcześniejszych częściach. Jednak bawi i smieszy można oglądać wiele razy.
Super komedia Polecam
film ok
beznadziejny....
Seans filmowy jak najbardziej udany, film ciekawy. Jedyny mankament to komentujący ludzie :)
Niestety dno, salka mała, duszno i gorąco, siedzenia to zwykłe krzesła biurowe - niewygodne - film taki sobie
Super film. Polecam
Niestety, przereklamowany!
Film wesoły fajny . Uwaga też jest ale to do kina ponieważ absurdem jest iść do kina i cały seans siedzieć na zwykłym krześle! !!!
Dobra rozrywka, polecam :-)
Film dosyć przyjemny choć ewidentnie wpisuje się w kanon wszechobecnych komedii romantycznych - ta sama kanwa i sposób prezentacji. Tym niemniej było miło znów zobaczyć kultowych bohaterów.
Świetna komedia 😀
Super seans. Miła i fachowa obsługa.
Fajny film, bardzo dużo humoru.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii film

Luca

Luca

(16)

najbliższe wydarzenie
29.07.2021 15:00

bilety od 8.00 PLN

KUP BILET