film

Mój piękny syn

film

Mój piękny syn

Mój piękny syn - Bilety do kina

„Mój piękny syn” to najnowsze dzieło Felixa van Groeningena (nominacja do Oscara za film „W kręgu miłości”). Scenariusz filmu powstał na podstawie wspomnień Davida Sheffa i jego syna Nica, które stały się bestsellerami, zajmując pierwsze miejsca na liście New York Timesa. Producentem filmu jest Brad Pitt i jego firma Plan B, która stoi za sukcesem nagrodzonych Oscarami produkcji „Moonlight” i „Zniewolony. 12 Years a Slave”.

Historia rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mój piękny syn

Fantastyczny odbiór filmu w plenerze. Byliśmy drugi raz, zalujemy, ze przegapilismy wczesniejsze seanse. Bardzo zyczliwi ludzie z obsługi. Dziekujemy.
wartościowy film o ważnej i trudnej relacji ojca z synem borykającym się z uzależnieniem - pozycja obowiązkowa dla dorastających nastolatków i ojców. Film ukazujący skomplikowaną relacje i walkę o szczęście Rodziny a nie samą dramaturgie i tragedie choroby. Warto wybrać się z synem...
Piękny film godny polecenia i obejrzenia szczególnie przez młodzież a także dorosłych.
Piękny film , który powinien być obowiązkowy dla młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich, no i może też szkół podstawowych....
Film bardzo nam się podobał,byłam z córką. Naprawdę warty obejrzenia. Polecam z całego serca.
Film obejrzałam w ramach cyklu "Kino dla kobiet" i moim zdaniem był za "ciężki" na tego typu seans. Porusza bardzo trudny temat uzależnienia od narkotyków i tego jak bardzo cierpi z tego powodu cała rodzina, jak łatwo przegapić sygnały u dziecka, że coś jest nie tak. Zwykle zauważa się je za późno. Pięknie pokazana jest miłość ojca do syna i jego wola walki o dziecko. Czasami można kogoś kochać ponad życie, ale nie da się go uratować i trzeba odpuścić. Dopóki sama osoba uzależniona nie zrozumie co jest najważniejsze nasz trud i pomoc są daremne... Film polecam na pewno skłoni on do refleksji i baczniej zaczniemy obserwować swoje dzieci bo przecież z pozoru zawsze wszystko jest ok.
Dorcia44 10.02.2019 18:43
dla mnie super
Piękny, wstrząsający i prawdziwy. Wierzy się bohaterom od pierwszego do ostatniego kadru. Znakomita rola Nicka. Świetnie opowiedziana historia, koncząca się dość zaskakująco. Wytrawny widz, może mieć przyjemność od początku do końca. Śledzi się film z zapartym tchem. Ten film boli, tak jak boli tregedia rodzin dotkniętych uzależnieniami, kiedy nikt nie jest w stanie pomóc alkoholikowi czy narkomanowi. Polecam
Piękny ale trudny film! Nie trzeba pisać nic więcej...
Ewelina 08.02.2019 09:40
Film, który warto zobaczyć. Polecam
Film prawdziwy ,ale oczekiwałam czegoś więcej
Piękny, wzruszający obraz ukazujący bezgraniczną i bezwarunkową miłość ojca do syna. Pokazujący jak trudna jest walka z uzależnieniem i z samym sobą.
Film piękny , gra aktorska bez zarzutu, problem poruszony w filmie - ważny. Warto zobaczyć!
Bardzo życiowy film poruszający istotne kwestie współczesnego świata zmuszający do przemyśleń i refleksji

Polecane z kategorii film