film

Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności

film

Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności

Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności - Bilety do kina

Wspaniała animacja dla całych rodzin.

”Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności" to kolejny rozdział ukochanej przez wszystkich historii ze studia Dreamworks. Historii, która zaczęła się w 2002 nominowanym do Oscara® filmem „Mustang z dzikiej doliny”.

”Mustang z Dzikiej Doliny: droga do wolności" to animacja o upartej, uroczej dziewczynce, Lucky, której przygoda życia zaczyna się, kiedy poznaje mustanga o imieniu Wolny Duch.

Lucky Prescott nigdy tak naprawdę nie poznała swojej zmarłej matki-Milagro Navarro. Matka była nieustraszoną kaskaderką jeździecką w małym miasteczku, Miradero, położonym przy granicy. Teraz Lucky dorasta w mieście na wschodnim wybrzeżu pod czujnym okiem ciotki, Cory. Podobnie jak jej matka, Lucky nie jest skłonna do przestrzegania zasad i ograniczeń, co przyprawia jej ciotkę Corę o ból głowy. Kiedy dziewczynka coraz częściej organizuje ryzykowne eskapady, Cora postanawia, aby Lucky wróciła do ojca, Jima. Po przeprowadzce małe, senne miasteczko nie robi na Lucky żadnego wrażenia.

Życie Lucky nabiera kolorów, gdy spotyka dzikiego mustanga o imieniu Duch. Zaprzyjaźnia się również z Abigail Stone i Pru Granger. Kiedy pewnego dnia bezduszni kowboje planują schwytać Ducha i jego stado, aby wystawić na aukcję i sprzedać do niewoli Lucky z pomocą nowych przyjaciół wyruszają na ratunek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności

Super . Super kino ,cena biletu , możliwość kupienia biletów przez internet .
Wrażenia jak najbardziej pozytywne, film super, bardzo się spodobał córeczce, był to Jej pierwszy raz w kinie i wyszła bardzo zadowolona. zachęcamy do obejrzenia.
Wspaniale ,synek bardzo zadowolony. Bardzo się cieszymy ,że w Busku mamy kino.
Miło spędzony czas na seansie z córkami. Zabawna bajka. Dzieci były zachwycona.
Bardzo fajny film o przyjaźni i zaufaniu
Było małe spóźnienie w związku ze sprzątaniem sali po wcześniejszym seansie. Miejsc, które wykupiłam przez Internet nie było fizycznie na sali, ale na szczęście nie było dużego obłożenia i siedzieliśmy w dobrym miejscu. Poza tym obsługą bardzo miła, czysto i przyjemnie.
Super bajka. Polecam.
Sylwia 05.08.2021 08:56
Dzieci bardzo zadowolone
Jolanta 28.07.2021 08:39
Swietna bajka.

Polecane z kategorii film