film

Na rauszu

film

Na rauszu

Na rauszu - Bilety do kina

"Na rauszu" opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować.
Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi – przez cały dzień, również w pracy...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

08.03.2021, 18:00 Kino Świt
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
 KUP BILET
26.03.2021, 19:00 BSCK - kino Zdrój
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
27.03.2021, 19:00 BSCK - kino Zdrój
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
28.03.2021, 19:00 BSCK - kino Zdrój
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
08.03.2021, 18:45 Kino Kameralne Cafe
WYPRZEDANE
napisy
2D
WYPRZEDANE
napisy
2D

Recenzje

Świetny film. Rozbawia do łez i wzrusza do łez.
Nie odbylo sie. Brak przeprosin, brak wytlumaczenia. Na pytanie czy odbedzie sie nastepny seans odpowiedz ze bilety wyprzedany. W sprzedazy byly jeszcze 4...
Super seans i wydarzenie
Wykupiłem miejsca na seans (na balkonie) drogą elektroniczną. Po przybyciu do kina poinformowano mnie że balkon jest zamknięty (chyba że względu na panującą sytuację epidemiologiczną) i że powinien usiąść, jak to Pani zgrabnie sformułowała "gdzie mi pasuję". Oczywiście miejsca które wraz ze znajomymi zajęliśmy okazały się już przez kogoś wykupione i musieliśmy się przesiadać. Dwukrotnie. Totalny brak organizacji + gburowata Pani na bramce.
Fenomenalny film, traktujący o problemach ludzkich i potrzebie zastosowania silnych bodźców służących przerwaniu rutyny w działaniach, zapadania się w szarość dnia codziennego. Alkohol, w mojej ocenie stanowił tu czynnik symboliczny, przysłowiowy "kop" dla odmiany monotonii życia. Ważne kweste przyjaźni, konieczności dostrzegania problemów i pomocy drugiemu człowiekowi. Świetna gra aktorska. Wyszłam z kina mocno poruszona i pełna refleksji.
Przyjemna, kameralna atmosfera kina🙂
Świetne kino, polecam.
Dobry film, ciekawe spojrzenie jaki wpływ ma alkohol na człowieka

Polecane