film

NIEBIESKIE CHACHARY (DKF)

film

NIEBIESKIE CHACHARY (DKF)

NIEBIESKIE CHACHARY (DKF) - Bilety do kina

Dlaczego człowiek zostaje kibicem? Emocje, pasja, bycie we wspólnocie czy może wyjątkowa historia klubu? Co kieruje futbolowymi fanatykami? Cezary Grzesiuk przez dekadę filmował życie fanów Ruchu Chorzów. Wiele lat pracy dało możliwość sfotografowania zamkniętego środowiska piłkarski fanatyków. Nie z boku, nie zza szpaleru policjantów, ale z samego środka stadionowego "młyna". Umożliwiło to pokazanie jasnych i ciemnych stron kibicowskiego świata w Polsce, jak i za granicą. Jednym z wątków filmu jest przyjaźń sympatyków Atlético Madryt i Ruchu Chorzów, innym chuligański kodeks przekazywany z ojca na syna. Przenikając przez różne grupy kibicowskie, reżyser oddaje głos fanom i fanatykom starając się znaleźć odpowiedź na pytanie, kim jest współczesny kibic.

[opis festiwalowy]

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje NIEBIESKIE CHACHARY (DKF)

Film godny polecenia, pokazuje świat kibiców z innej strony. Pokazuje co zwykły człowiek nie ma pojęcia jak to jest być kibicem, pasja, oddanie się klubowi na dobre i na złe. Polecam dokument każdemu co interesuje się sportem, oddanie się klubowi.
kozak!
Film warty obejrzenia. Mimo że nie przepadam za piłką nożną (co innego mój Mężczyzna :) ) nie żałuję że poszłam na ten film. Polecam obejrzeć :)
Super film ! Polecam każdemu kibicowi piłki nożnej

Polecane z kategorii film