Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

film

Nelly Rapp i sekret Mrocznego Lasu

film

Nelly Rapp i sekret Mrocznego Lasu

Nelly Rapp i sekret Mrocznego Lasu - film

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Nelly Rapp i sekret Mrocznego Lasu
Nelly Rapp – Dödens spegel
reż. Johan Rosell, Szwecja 2023, 90’, dubbing, aktorski
9–12
premiera PL

Przed Nelly Rapp i jej psem Londynem ekscytująca przygoda! Ekspertka od potworów rusza tropem zaginionej mamy do Ciemnego Lasu, żeby odnaleźć tajemnicze Lustro Śmierci. Jak poradzi sobie z wilkołakami, trollami i innymi potworami?

Świąteczna przerwa nie zapowiadała się najlepiej. Tata Nelly zabrał na wyjazd do wujka Hannibala i Leny-Slevy nową partnerkę, a ona – przemądrzałego syna Vallego. Upiorna agentka ma inny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Gdy znajduje artykuł o zaginięciu robotników, którzy budowali okoliczną trasę kolejową, nie waha się długo. Wraz z przyszywanym bratem i bassetem Londynem spróbuje rozwikłać nierozwiązaną jeszcze zagadkę i zobaczyć zaginioną mamę w Lustrze Śmierci. Wizyta w Ciemnym Lesie, gdzie stanie twarzą w twarz z wilkołakami, zjawami i innymi mitycznymi potworami, pozwoli jej zmierzyć się z przeszłością i docenić teraźniejszość.

Czy wiesz, że… film powstał na podstawie serii książek Martina Widmarka? Uznany szwedzki pisarz jest również autorem cyklu „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Nelly Rapp i sekret Mrocznego Lasu


Jak działają recenzje?
Film był dedykowany dla dzieci 9+, co jest prawidłowa kategoria. Większość młodszych dzieci na sali bało się i wychodziło, lub nie oglądało filmu wtulając się w rodziców. Jednak dla starszego widza, film był słabo technicznie zrobiony. Moje córki powiedziały, ze fabuła była przewidywalna, ale w porządku, jednak bardzo skrytykowały scenografie i efekty techniczne. Powiedziały, ze na szkolnych przedstawieniach jest to dużo lepiej zrobione. Starsza córka (14 lat) powiedziała, ze to ostatni jej film w ramach festiwalu.
Kasia 09.10.2023 08:52

Polecane z kategorii film