film

Niedobrani

film

Niedobrani

Niedobrani - Bilety do kina

Fred nie jest typem amanta. Potargana broda, kilka zbędnych kilogramów i ciuchy z liceum nie czynią go ikoną stylu. Niewyparzony język i specyficzne poczucie humoru utrudniają zawrotną karierę. Charlotte jest jego zupełnym przeciwieństwem. Piękna, ambitna i powściągliwa przebojem zdobywa polityczne szczyty i mogłaby mieć każdego mężczyznę, gdyby tylko znalazła czas na życie prywatne. Gdy bezrobotny i spłukany Fred Flarsky spotyka po latach swą dawną nianię i miłość z dzieciństwa Sekretarz Stanu Charlotte Field, wydaje się, że nie ma na świecie bardziej niedobranej pary. A jednak coś iskrzy. I to na tyle intensywnie, że Charlotte wbrew protestom doradców, zatrudnia Freda jako autora swych przemówień. Facet ma dobre pióro, jeszcze lepsze serce, ale w wielkim świecie porusza się jak słoń w składzie porcelany. Ona zaś właśnie ogłasza swą kandydaturę na stanowisko prezydenta. Konkurenci już zacierają ręce, bo Fred z pewnością zaprzepaści jej karierę. Chyba, że świat zobaczy w nim to, co dostrzegła ona…

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Niedobrani

Kino w plenerze z FSL to dla mnie kwintesencja lata w Warszawie. Wieczór zorganizowany perfekcyjnie, film rewelacyjny. Dziękuję Filmowa Stolica Lata.
Film nie był w moim guście ale sama organizacja eventu bardzo sprawna
+sprawni pracownicy i organizacja imprezy, dobra widoczność ekranu -komary
Bardzo dobra organizacja, płynne przekazywanie informacji od obsługi co dalej należy zrobić. Czujność obsługi na włączone światełka w pojedynczych autkach. Bardzo fajne i miłe spędzenie czasu. Jedynie co mogłoby być dłużej to wyświetlenie informacji o zakresie stacji, którą należy wyszukać w swoim radiu :)
Super wydarzenie, bardzo dobra organizacja. Dziękujemy za mile spędzony czas!
Bardzo fajny pomysł na spędzenie bezpiecznie wolnego czasu. Oby więcej takich wydarzeń.
Film mi się osobiście nie podobał, ale organizacja na 5+. Samochody ustawiane według wielkości, wszystko ładnie widać, dźwięk z radia albo przez otwarte szyby. Super doświadczenie, na pewno będziemy częściej :)
Super zorganizowana impreza, super film, polecam :)
Super organizacja.
Mały ekran, samochody ustawiane za blisko. Nie było widać części napisów. Zrezygnowaliśmy po 15 min.
Bardzo dobrze zorganizowane wydarzenie. Świetna obsługa. Bardzo dobrej jakości dźwięk.
Kino blisko, jak najbardziej w porządku, fajnie zoorganizowane, a sam film super. Świetnie się bawilismy.
Wojtek 12.05.2019 22:36

Polecane z kategorii film