film

Niedosyt

film

Niedosyt

Niedosyt - Bilety do kina

Hunter (Haley Bennett) ma przystojnego męża, wielki dom, bajecznie bogatych teściów i wyniki badań jednoznacznie wskazujące na to, że w jej ciele zaczyna rozwijać się dziecko. Zamknięta w złotej klatce dziewczyna, poddaje się całkowicie woli rodziny, która przejmuje coraz większą kontrolę nad jej życiem. Hunter wykształca w sobie nietypowy mechanizm obronny: nieodpartą potrzebę połykania drobnych przedmiotów, takich jak szklane kulki czy pinezki i inne znalezione w zakamarkach domu rzeczy. Pozornie idealny świat zaczyna rozpadać się na kawałki.
Niedosyt, pełnometrażowy debiut Carlo Mirabelli-Davisa, to niezwykłe połączenie społecznego dramatu i psychologicznego thrillera, w którym nawiązania do Dziecka Rosemary służą za paliwo dla historii emancypacyjnej. Film miał swoją premierą na nowojorskim Tribeca Film Festival i wyruszył w imponująca trasę festiwalową, wybrany przez Indiewire jako jeden z najpoważniejszych kandydatów do przyszłorocznych Oscarów. Na ekranie, oprócz magnetycznej Haley Bennett (Dziewczyna z pociągu, Prosto w serce), występują też Elizabeth Marvel (House of Cards, Homeland) czy Denis O'Hare (Wielkie kłamstewka, Dallas Buyers Club).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Niedosyt

Wspaniałe miejsce, klimatyczne a seanse bardzo ambitne !
Flm super, natomiast chyba macie w kinie trochę niedostrojony dźwięk. Przy wyższych tonacjach było slychać mechaniczne echo.
Bardzo dobry film. Polecam
Świetny film, trzyma w napięciu i zaskakuje.
Film trochę nie pewny w jaką stronę chce iść, czy ma być dramatem, czy thrillerem, czy horrorem (chociaż na pewno nie był horrorowaty).
Film na poziomie bardzo dobry, kino jak zawsze rewelacyjne!
beatkie403 28.09.2020 11:21
Bardzo dobry film. Sklania do namysłu i refleksji. Swietne zdjęcia. Polecam wymagajacym kinomanom.

Polecane z kategorii film