film

Nieplanowane

film

Nieplanowane

Nieplanowane - Bilety do kina

Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Nieplanowane

Wstrząsająca historia o przemysłowym ZABIJANIU ludzi dla pieniędzy.
Zwykły człowiek 05.02.2020 08:29
rewelacyjny film, naprawdę warto
To ważny w film w dyskusji na temat aborcji. Nie jest tragiczny jak twierdzą niektórzy. Nie jest też wybitny jak by pewnie chcieli inni. To próba przekonania ludzi, że nie wolno ustalać granicy człowieczeństwa, wedle naszych potrzeb.
Film kontrowersyjny, zachęca do przemyśleń. Film sam w sobie godny jest polecenia. W miejscu w którym oglądałem film było zdecydowanie zbyt głośno, przez co pod koniec seansu bolała mnie już głowa.
Film porusza ważne kwestie, nie jest cukierkowy i przekłamany.
Bardzo wartościowy, przejmujący film, a co najważniejsze - prawdziwy. Przykre, że tak mało widzów na widowni.
Film ok polecam rodzicom nastolatków aby zabrały swoje pociechy bez względu na płeć.
Polecam ten wyjątkowy film , który zmienił myślenie wielu ludzi.
Dobrze
Bardzo poruszający film powinni obejrzeć go młodzi ludzie ...
diablo 10.12.2019 20:57
Film bardzo dobry. Kształcący. DAJĄCY WIELE DO PRZEMYSLENIA ZWŁASZCZA MŁODYM OSOBOM OBOJGA PŁCI. JEST CENNY , BO OPOWIADA HISTORIĘ OPARTĄ NA FAKTACH. ZACHĘCAM INNYCH DO JEGO ZOBACZENIA..
JOT - KA 09.12.2019 18:18
Ten film powinno obejrzeć jak najwięcej ludzi, głównie młodych. W związku z tym , że jest oparty na faktach, doskonale oddaje sens problemu w kontekście współczesnego świata. Zapewniam, nie będziesz się nudzić. Zdecydowanie polecam.
Film super. Myślę że po obejrzeniu żadna matka już nie dokona aborcji
bardzo poruszający film
Wzruszający
Fabrina 08.12.2019 13:47
Kino jak zawsze spełniło moje oczekiwania. Film poruszający,bardzo dobry.Polecam zwłaszcza dla młodych osób.
annawintoch@gmail.com
Film był bardzo interesujacy nie ogladałem nigdy lepszego na ten temat. Powinno byc wiecej takich filmow!
Mariano 04.12.2019 11:29
Bardzo przyjemne kameralne kino. Byłam w nim po raz pierwszy. Wygodne siedzenia bardzo dobrze zamocowane. Widzowie z bliższych rzędów nie zasłaniają ekranu. Bardzo miła Pani bileterka. Dobry dojazd miejsca do zaparkowania dostępne. Mieszkam w Radosci wiec bardzo wygodne i dostępne kino. Szkoda ze już nie jest wyświetlany film „legiony”. Pozdrawiam Grażyna Jankowska-Siwek
Ten film powinna obejrzeć każdy, zwłaszcza osoby, które uważają lub ktoś im wmówił, że aborcja do 3 miesiąca może być wykonana /że to zlepek komórek/ . Myślę że wiele osób po obejrzeniu tego filmu zmieni swój stosunek do życia i do tego że życie zaczyna się od poczęcia. Super że taki film powstał.
Ze względu na tematykę,o której większość ludzi ma nikłe pojęcie, film powinien być obejrzany przez wszystkich od 16 roku życia. Warto!
Film porusza bardzo ważny temat i już za to należy mu się uwaga, zwłaszcza, że niewiele jest takich produkcji . Jest zrealizowany przyzwoicie choć nie obyło się bez kilku infantylnych scen. Postacie niepogłębione,pokazane dość płytko. Muzyka trochę na siłę podkreśla charakter scen. Natomiast akcja prowadzona jest zgrabnie, nie dłuży się, widz cały czas z zaangażowaniem obserwuje i przeżywa historię bohaterki, wiele sytuacji pokazanych jest w sposób mocno sugestywny, wręcz wbijający w fotel, w kilku momentach film chwyci za serce i spowoduje szczere wzruszenie. Pomimo ciężaru tematyki i niektórych dramatycznych scen film nie jest przytłaczający, będą chwile na uśmiech i złapanie oddechu. Jest to na pewno najlepszy film o tej tematyce choć do perfekcji trochę jeszcze brakuje.
Aluszru 28.11.2019 02:43
Film obala lansowaną przez niektóre środowiska tezę, jakoby człowiekiem nie było się od poczęcia. Dla mnie, absolwenta siedmioklasowej szkoły podstawowej (później AWF), jest niezaprzeczalną prawdą naukową (bez względu na światopogląd), że aborcja nie jest niczym innym niż pozbawieniem życia istoty ludzkiej. Ideologiczny relatywizm, który dziś wydaje się zastępować, przynajmniej w niektórych środowiskach zdobycze nauki jest obrazą ludzkiego rozumu i próbą ogłupienia ludzi. Ten film porusza do głębi, przedstawiając zakłamanie środowisk proaborcyjnych, niestety tylko ludzi otwartych na prawdę i naukę. Pozostałych nie zmieni.
Mocny, dobry film. Polecam.
Polecam
Polecam film szczególnie młodym ludziom by mieli większą świadomość na ten temat. Film jest mocny i nikogo nie ocenia ani nie potępia. Widz sam może ocenić i ma większe poznanie czym są tzw Kliniki aborcyjne i czy od poczęcia to jest dziecko czy też zlepek komórek.
agatam21 25.11.2019 14:03
Film bardzo dobry,mocny. Polecam 🙂
Piękny, wartościowy film warty obejrzenia. Dla każdego dojrzałego człowieka. Polecam w 100%
Film dla wszystkich - i kobiet i mężczyzn. Polecam
Świetny film, aktorki Ashley Bratcher i Robia LaMorte zasługują na Oskara.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii film