film
Nieplanowane

film

Nieplanowane

Nieplanowane - Bilety do kina

Nieplanowane - Czechowice-Dziedzice Kino Świt | Kupuj Bilety Online

Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

20.12.2019, 16:00 Kino Świt
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
21.12.2019, 16:00 Kino Świt
dubbing
2D
 KUP BILET
dubbing
2D
22.12.2019, 16:00 Kino Świt
dubbing
2D
 KUP BILET
dubbing
2D
23.12.2019, 16:00 Kino Świt
dubbing
2D
 KUP BILET
dubbing
2D

Brak wydarzeń w: Czechowice-Dziedzice

Recenzje

bardzo poruszający film
Wzruszający
Kino jak zawsze spełniło moje oczekiwania. Film poruszający,bardzo dobry.Polecam zwłaszcza dla młodych osób.
annawintoch@gmail.com
Film był bardzo interesujacy nie ogladałem nigdy lepszego na ten temat. Powinno byc wiecej takich filmow!
Mariano 04.12.2019 11:29
Bardzo przyjemne kameralne kino. Byłam w nim po raz pierwszy. Wygodne siedzenia bardzo dobrze zamocowane. Widzowie z bliższych rzędów nie zasłaniają ekranu. Bardzo miła Pani bileterka. Dobry dojazd miejsca do zaparkowania dostępne. Mieszkam w Radosci wiec bardzo wygodne i dostępne kino. Szkoda ze już nie jest wyświetlany film „legiony”. Pozdrawiam Grażyna Jankowska-Siwek
Ten film powinna obejrzeć każdy, zwłaszcza osoby, które uważają lub ktoś im wmówił, że aborcja do 3 miesiąca może być wykonana /że to zlepek komórek/ . Myślę że wiele osób po obejrzeniu tego filmu zmieni swój stosunek do życia i do tego że życie zaczyna się od poczęcia. Super że taki film powstał.
Ze względu na tematykę,o której większość ludzi ma nikłe pojęcie, film powinien być obejrzany przez wszystkich od 16 roku życia. Warto!
Film porusza bardzo ważny temat i już za to należy mu się uwaga, zwłaszcza, że niewiele jest takich produkcji . Jest zrealizowany przyzwoicie choć nie obyło się bez kilku infantylnych scen. Postacie niepogłębione,pokazane dość płytko. Muzyka trochę na siłę podkreśla charakter scen. Natomiast akcja prowadzona jest zgrabnie, nie dłuży się, widz cały czas z zaangażowaniem obserwuje i przeżywa historię bohaterki, wiele sytuacji pokazanych jest w sposób mocno sugestywny, wręcz wbijający w fotel, w kilku momentach film chwyci za serce i spowoduje szczere wzruszenie. Pomimo ciężaru tematyki i niektórych dramatycznych scen film nie jest przytłaczający, będą chwile na uśmiech i złapanie oddechu. Jest to na pewno najlepszy film o tej tematyce choć do perfekcji trochę jeszcze brakuje.
Aluszru 28.11.2019 02:43
Film obala lansowaną przez niektóre środowiska tezę, jakoby człowiekiem nie było się od poczęcia. Dla mnie, absolwenta siedmioklasowej szkoły podstawowej (później AWF), jest niezaprzeczalną prawdą naukową (bez względu na światopogląd), że aborcja nie jest niczym innym niż pozbawieniem życia istoty ludzkiej. Ideologiczny relatywizm, który dziś wydaje się zastępować, przynajmniej w niektórych środowiskach zdobycze nauki jest obrazą ludzkiego rozumu i próbą ogłupienia ludzi. Ten film porusza do głębi, przedstawiając zakłamanie środowisk proaborcyjnych, niestety tylko ludzi otwartych na prawdę i naukę. Pozostałych nie zmieni.
Mocny, dobry film. Polecam.
Polecam
Polecam film szczególnie młodym ludziom by mieli większą świadomość na ten temat. Film jest mocny i nikogo nie ocenia ani nie potępia. Widz sam może ocenić i ma większe poznanie czym są tzw Kliniki aborcyjne i czy od poczęcia to jest dziecko czy też zlepek komórek.
agatam21 25.11.2019 14:03
Film bardzo dobry,mocny. Polecam 🙂
Piękny, wartościowy film warty obejrzenia. Dla każdego dojrzałego człowieka. Polecam w 100%
Film dla wszystkich - i kobiet i mężczyzn. Polecam
Świetny film, aktorki Ashley Bratcher i Robia LaMorte zasługują na Oskara.
Do wyrażenia swojej opinii skłoniły mnie pierwsze słowa w mailu otrzymanym od portalu Biletyny tj. Jak się Państwo bawili? Otóż film Nieplanowane to nie zabawa, tylko refleksja nad naszym życiem, postępowaniem, podejmowaniem decyzji. Film pokazujący jak przebiega aborcja, czyli jak jest zabijane dziecko. Film, który każdego człowieka niezależnie od wiary, poglądów i sytuacji życiowej powinien skłonić do przeczytania fragmentu Księgi Wyjścia rozdział 20 wiersz 13.
Bardzo wartościowy film - polecam każdemu
Polecam film godny uwagi, ale dla osób o mocnych nerwach.
Wartość artystyczna średnia, ale i tak dobrze, że byłam. Warto. Świadomość jaką śmierć gotujemy swojemu nienarodzonemu dziecku przez wykonanie aborcji jest bezcenna. Reakcja mężczyzn, była wręcz bezcenna.
Daje do myślenia. Każda nastolatka powinna zobaczyć ten film.
Bardzo emocjonujący i zapadający w pamięci film!
Myślałam, że bardziej "chwyci mnie za serce". Historia bohaterki jest trudna.
Byłam, zobaczyłam i nie żałuję.
Osoby nieznające problematyki , lub osoby z " lajtowym" podejściem do tematu aborcji koniecznie powinny zobaczyć ten film.Kilka dni po seansie nie mogę się otrząsnąć po tych mocnych scenach.BARDZO POLECAM.
Świetny film i bardzo na czasie
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Czechowice dziedzice inne wydarzenia