film
Nieplanowane

film

Nieplanowane

Nieplanowane - Bilety do kina

Nieplanowane - Opoczno Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego | Kupuj Bilety Online

Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Daje do myślenia. Każda nastolatka powinna zobaczyć ten film.
Bardzo emocjonujący i zapadający w pamięci film!
Myślałam, że bardziej "chwyci mnie za serce". Historia bohaterki jest trudna.
Byłam, zobaczyłam i nie żałuję.
Osoby nieznające problematyki , lub osoby z " lajtowym" podejściem do tematu aborcji koniecznie powinny zobaczyć ten film.Kilka dni po seansie nie mogę się otrząsnąć po tych mocnych scenach.BARDZO POLECAM.
Świetny film i bardzo na czasie
Warto zobaczyć!!!
Świetny film choć widać że niskobudżetowy. Powinni go zobaczyć przede wszystkim uczniowie szkół średnich. Pozdrawiam.
Bardzo ważny film uświadamiający, jakie następstwa niesie przemysł mordowania dzieci nienarodzonych dla kobiet, które dadzą zwieść się propagandzie żadnych pieniądza morderców. Nieszczęście aborcji zmienia kobiety na całe życie, dlatego warto obejrzeć ten film by uświadomić sobie jak wielkim obciążeniemjest dla kobiety to, co jest sprzedawane w opakowaniu szybkiego "rozwiązania problemu".
Woow. Film emocji. Bylo mi chlodno..może z wrażeń :). Ostry film....dal wiele przemyśleń.Warto zobaczyc polecam kono PEGAZ
Rewelacyjny film! Porusza bardzo trudny temat i pomaga zrozumieć człowiekowi jaką zbrodnią jest aborcja.
Niesamowita i bardzo wzruszająca historia i w dodatku oparta na faktach. Ukazuje brutalną prawdę o aborcji a z drugiej strony, piękną prawdę że początkiem istnienia każdego człowieka jest moment poczęcia. Warto obejrzeć ten film i zastanowić się nad tematem. Chwała Panu Jezusowi za to że prawda wychodzi na jaw;-) "Tak mówi Pan, twój Odkupiciel i twój Stwórca jeszcze w łonie matki: Ja jestem Pan, Stwórca wszystkiego, Ja sam rozciągnąłem niebiosa, sam ugruntowałem ziemię - kto był ze mną? " Księga Izajasza 44:24
Warto zobaczyć, film z przesłaniem, polecam
Film słaby merytorycznie, sceny mocno naciągane majace niewiele wspólnego z rzeczywistością. Kiepska dabuła. Nie polecam.
Świetny film dla proliferów. Szczególnie dziewczęta i chłopcy w wieku nastoletnim powinni obejrzeć.
Film ciężki, o którym się myśli jeszcze przez kilka dni. Mimo, że prawie cały czas płakałam to z całego serca polecam. Szczególnie dla osób, które myślą, że ciąża to koniec ich życia, zobaczą że wtedy dopiero ich życie się zaczyna i nabiera sensu 😍
Film refleksyjny, warty obejrzenia. Kino super, doczekaliśmy się po tylu latach kina i teatru w Otwocku. To wstyd, że w mieście powiatowym tak długo tego nie było. Nasze miasto zamiast być jak kiedyś,, płucami Warszawy” miejscem często odwiedzanym, stało się ,,sypialnią” dla pracujących.
Warto obejrzeć! Polecam Wszystkim!
Bardzo dobry film. Myśli się o nim jeszcze długo po obejrzeniu. Pokazuje jak sto razy powtórzone kłamstwo staje się prawdą. Można po nim myśleć, że miało się dużo szczęścia że się urodziłam. Nie wszyscy mieli go tyle.
Cieszę się, że Kino Tęcza również zaoferowało bilety w internecie. Na szczęście nie trzeba było stać w kolejkach i można było się delektować filmem!
Sebastian 12.11.2019 19:00
Wzruszający i piękny film, warty obejrzenia, serdecznie polecam
Warto obejrzeć, polecam serdecznie. Mi zabrakło wątku z osobami które poddały się aborcji ( oprócz Pani dyrektor) z różnych perspektyw. Jednak wrażenie jest.
Dzień dobry! Wczoraj, w Kinie Oaza w Otwocku, wspólnie z mężem obejrzałam film "Nieplanowane". Moją recenzję zacznę od tego, że Państwa pytanie zawarte w mailu "Jak się Państwo bawili" jest nieadekwatne w stosunku do tego konkretnego filmu. Dlaczego? Ponieważ jest to film przejmujący, pokazujący skalę zbrodni, jaka dokonuje się w świecie, rękami ludzi (lekarzy), powołanych do ratowania ludzkiego życia. Mimo tragicznej prawdy pokazanej w filmie, zawiera on pozytywne przesłanie. - Pokazuje wartość prawdziwej MIŁOŚCI, jaką główna bohaterka była otoczona przez męża i rodziców. - Pokazuje sens wspólnego działania ludzi, walczących o słuszną sprawę, nawet jeśli na początku, wydaje się to być walką z wiatrakami. - Pokazuje wreszcie siłę modlitwy. Reasumując, film przejmujący, ale piękny w swojej wymowie, ukazujący prawdę o ludzkim życiu od chwili poczęcia. Film "Nieplanowane" obnaża manipulacje potężnych koncernów, które zarabiają gigantyczne pieniądze na nieświadomości i bezradności kobiet (często nastoletnich). Obraz z przesłaniem, który z pewnością poleciłabym każdemu, a zwłaszcza młodym, w nadziei, że uchroni ich od lekkomyślnych decyzji i związanych z nimi dramatycznych konsekwencji. Dziękuję Państwu za pokazanie filmu "Nieplanowane". Mam nadzieję, że nie zniknie on szybko z ekranów kin i wszyscy chętni zdążą go obejrzeć. Serdecznie pozdrawiam - Teresa Dziubak
Filmy takie powinny być w kinie emitowane częściej. Problem aborcji dotyka istoty naszego człowieczeństwa - decyzją matki zabija się dziecko. Film pokazuje, że człowiek istnieje od momentu poczęcia,a mordu dokonuje się dzisiaj na najbardziej bezbronnych istotach i to w majestacie praca, w białych rękawiczkach. Na świecie, co roku dokonywanych jest ok.42 milionów aborcji, czyli w ciągu roku, ginie przykładowo jeden naród wielkości Polski. I nie słychać krzyku, jaki słusznie podnoszą zabijani w wojennych konfliktach mężczyźni, kobiety i dzieci. Oni przynajmniej mogą wołać o pomoc. A ci najbardziej niewinni giną bezgłośnie. To film dla każdego, mam nadzieje ze wkrótce wyemituje go telewizja. Film przeraża, ale trzeba poczuć przerażenie, aby coś zmienić, aby poczuć solidarność z tymi, którzy głosu nie mają i stanąć w ich obronie.
Film bardzo mi się podobał. Pokazuje jak bardzo jest zakłamany przemysł / mechanizm mordowania nienarodzonych. Całego tego zakłamania doświadcza główna bochaterka. Najpierw jako klientka potem jako pracowanik. Widzi wszystko z zewnątrz potem od środka. Oczy otwiera dopiero w sali "zabiegowej". Asystuje trzymając głowicę USG, widzi co się tak naprawdę dzieje w trakcie aborcji. Przeżywa szok. Natomiast w sali kinowej zmarzłem. Żona też.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Opoczno inne wydarzenia