film

Nieznajomi

film

Nieznajomi

Nieznajomi - Bilety do kina

Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Nieznajomi

Super
Świetny film!
Orginal byl bardziej dramatem niż komedią. Autorzy stworzyli z tego komedie. Zakonczenie zbedne albo jego brak. Część aktorów grała na dobrym poziomie. Przydługi i w pewnych wątkach nużący. Dla kogos kto zamierza obejrzeć proponowałbym raczej orginał niż polska adaptacje.
Bardzo fajny film, taki życiowy. Niestety taka jest właśnie rzeczywistość. Polecam bardzo parom, które mają coś za uszami 😊
Film ciekawy, aktorzy dobrze wcielili się w rolę aczkolwiek , jeżeli oglądało się przedtem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" momentami scenariusz wydaje się być nudny ze względu na identyczną fabułę filmów.
Dobry, lekki film.
Bartt 30.10.2019 11:22
Jestem zaskoczona, ponieważ polska wersja podoba mi się bardziej niż włoska! Świetna rola Pani Maji, Pani Oli i Pana Czarka! Brawo!
Trycka 25.10.2019 08:33
Film zabawny, można się pośmiać. Polecam
Emililka 21.10.2019 16:15
POLECAM . Super film
Film super. Rewelacyjna komedia
W końcu jakaś polska komedia, która nie szczypie w oczy. Polecam
Rafał 21.10.2019 09:40
Świetny film! Polecam!
Patrycja770 20.10.2019 20:00
polecam,
Prawda, ktora wielu ludzi nosi w sobie lub .... komórce...... przeniesiona na ekran! Dobrze sie ogląda i daje do myslenia! Swietnie zagrane role i super sciezka dzwiekowa filmu!
Początkowo film dość nudny.
Wreszcie film na poziomie. Dobrze spędzony czas i ciekawy film z dobrą grą aktorów. Już widzę jak na imprezach bedą ludzie próbowali też takiej gry z telefonami. POLECAM! Ten film trzeba obejrzeć.
Kapitalna komedia, świetnie zagrane role!
Świetny film. Już dawno nie widziałam tak dobrej polskiej produkcji. Polecam
Super komedia! Dawno się tak z Żoną nie uśmiałem :)
gadzyszki 17.10.2019 18:46
Bardzo fajny film , miło spędzony wieczór
film super polecam
Film, którego podstawą są dialogi powinien być puszczony na tyle głośno aby nawet osoby starsze nie miały problemu z jego odbiorem. I to właśnie był największy problem, polscy aktorzy nie mają najlepszej dykcji ale to niestety tendencja światowa.
Super fabuła, mega dawka humoru:-)
Był to jeden z najlepszych filmów jakie kiedykolwiek obejrzałem ale niestety był on trochę za krótki.
Pixit 14.10.2019 09:52
Było ciekawie, polecam i szybki zakup biletów, i fajny film, niby komedia, a odkrywa prawdę o nas samych - ile wiemy o sobie?
Film super ☺️👍🏼
Świetny film i obsada!
pomimo tego, ze widziałem włoską wersję, to i tak się to dobrze ogladalo. polecam!
Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii film