film

O Yeti!

film

O Yeti!

O Yeti! - Bilety do kina

Przed nami niezwykła przygoda – wprost z tłocznych ulic Szanghaju trafimy w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów. Kiedy nastolatka Yi spotyka młodego Yeti na dachu apartamentowca, w którym mieszka, ona i jej psotni przyjaciele – Jin i Peng – nadają mu imię "Everest" i organizują niezwykłą wyprawę, aby magiczne stworzenie wróciło do swej rodziny, mieszkającej w najwyższym punkcie Ziemi. Każdy krok tej wyprawy śledzi jednak Burnish, sprytny milioner, który marzy o schwytaniu Yeti, oraz dr Zara, która pragnie, by Everest wrócił do domu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje O Yeti!

Wspaniała bajka, pełna wzruszeń i mądrości. Polecam dzieciom i dorosłym.
Polecam. Film wesoły i wzruszający.
Bardzo udana impreza, przemili ludzie a dzieci bardzo zadowolone ! Gorąco polecam...
Nie dla małych dzieci raczej powyżej 6 roku. Może na początku przestraszyć, problematyka nastolatków a Yeti nic nie mówi i pojawia się tak naprawdę jako chwyt marketingowy, żeby przyciągnąć maluszków których może wystraszyć. Byliśmy z 3,5latką i 6 ciolatkiem. Żona musiała wyjść z córeczką po kilkunastu minutach a synek momentami widziałem że się bał. Raczej nie polecam.
Super film dla całej rodziny. Trochę śmiechu, trochę wzruszenia, fantazja, morał.
Film poruszający wiele emocji, dziecko się śmiało, bało i wzruszało, dużo refleksji po filmie, ale przede wszystkim świetna zabawa.
Świetny film, choć czasem mam wrażenie, że do współczesnych filmów dla dzieci przemyca się zbyt wiele przemocy z filmów akcji dla dorosłych.
Film Bardzo fajny, córka się super bawiła i naśmiała. Polecam
Film dobry, dzieci świetnie się bawiły, były momenty śmieszne i były momenty pouczające, ale ogólnie bardzo lekka, przyjemna rozrywką. A co do miejsca, kina nie polecam. Wymaga gruntownego remontu, , słabe nagłośnienie, mały ekran, dodatkowo słabo widoczny przez niektóre światła na ścianach palące się przez cały seans.
Piękna bajka, mój 5 i 9 letni syn oglądali ją z zachwytem:))))
Zabawna bajka z cudownym przesłaniem
Bardzo fajny film. Naprawdę polecam.
Yeti mama 15.10.2019 16:58

Polecane z kategorii film