film

Oficer i Szpieg

film

Oficer i Szpieg

Oficer i Szpieg - Bilety do kina

Historia francuskiego kapitana Alfreda Dreyfusa, który został niesłusznie oskarżony o zdradę stanu i skazany na dożywotnie więzienie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Oficer i Szpieg

Bardzo się ciesze ze ten film trafił do kin i reżyser podjął się tak ważnego tematu na podstawie faktycznego wydarzenia - antysemityzm, gry polityczne, szowinizm. Film wspaniały... świetna gra aktorka i realia XIX z życia paryskiego z dokładnością pokazane. Tematyka ponadczasowa. Polecam
Żadne kino akcji i efektów, ale interesuje. Ciekawy, prawdziwa historia pokazana w dobrym wydaniu.
Ciekawa historia, tym bardziej, że prawdziwa. Polecam
Film znakomity. Ręka Mistrza widoczna w absolutnie każdym aspekcie filmu: praca kamery i długość użytego obiektywu (czyli ujęcia sceny), gra i dobór aktorów, przedstawienie historycznej fabuły, muzyka itd.. Aha i jeszcze jedno - nie czytać krytycznych opinii na temat tego filmu pióra godnych pożałowania krytyków tylko samemu marsz do kina.
Świetne miejsce z klimatem
Świetny film.Polecam.
Bardzo dobry film. Zmusza do zastanowienia się nad kondycją dzisiejszego świata. Polański to nadal mistrz kina.
Ok. Mile spędzony wieczór i kawał dobrego kina
Film dobrze zrobiony.Bardzo podobala mi sie gra aktorow,Polanski wspaniale dobral osoby ktore odtwarzaly postacie w filmie. Z kina wyszlam zadowolona pod wrazeniem gry aktorow i pracy rezysera.
świetny film, kino z fajna atmosferą, miejsce godne polecenia
Fantastyczne miejsce z klimatem, gdzie można w kameralnym gronie obejrzeć dobry film przy lampce wina. Polecam gorąco.
Dokument wydarzeń i czasów. Jak zwykle u Polańskiego film perfekcyjnie zrealizowany: scenariusz, aktorzy, kostiumy , scenografia, muzyka. Jeśli ktoś oczekuje szybkiej akcji, "momentów", "łaciny", brutalności radzę wybrać inny film.
Bardzo klimatyczne kino z niepowtarzalną atmosferą. Polecam miłośnikom kina i dobrej kawy
Warto obejrzeć ten film , polecam
Miejsce bardzo przyjazne, film również. Pozdrawiam Sławomir
Niespodziewałam się aż tak dobrego kina, idąc na film obawiałam się przedłużających się scen i mało wartkiej akcji. Film trzyma w napięciu od pierwszych minut, bardzo dobrze poprowadzona fabuła, która rozwija się stopniowo, ale nie nudno. Piękne zdjęcia i scenografia. Polecam!

Polecane z kategorii film