film

Opowieści świnki

film

Opowieści świnki

Opowieści świnki - Bilety do kina

Waldemar, prosiaczek ze słabością do tego co słodkie, obchodzi urodziny. Kiedy tort jest już gotowy, nadchodzą kłopoty. Farmę odwiedza gang głodnych dzików mających apetyt na urodzinowe ciasto.
W te urodziny przed Waldemarem wyzwanie poważniejsze niż zwykle. Do tej pory największą sztuką było to, by nie zjeść tortu przed czasem. Tym razem on i jego najlepsi przyjaciele - kogut Franz i mysz Johnny - muszą uratować farmę przed najazdem czwórki dzików wyjadających wszelkie zapasy. Przed tym gangiem nie uchowa się nawet stara marchewka, o torcie nie wspominając. Tylko jak dotrzeć na farmę, skoro dziki podstępem wyprowadziły ich w pole? Bohaterowie znajdują się nie wiadomo gdzie, a pewne jest tylko jedno – są daleko. Czasu jest mało. Czy przyjaciele zdążą przyjść farmie z odsieczą?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Opowieści świnki

Siedmioletniej córce film bardzo się podobał. Główny bohater i jego przyjaciele musieli zmierzyć się z przebiegłymi Dzikami, pokonać pełną przygód drogę do domu i jeszcze zdążyć przygotować urodziny.
Bajka beznadziejna szkoda pieniędzy ciężko się oglądało jak można w bajce dla dzieci podłożyć głos lektora który jest spóźniony i mówi całkowicie bez emocji - w bajce każda postać powinna mówić swoim głosem. Po 15 minutach mieliśmy ochotę opuścić sale.
Niezadowolony 12.02.2018 12:59
Zabrałam z siostra dzieci w ferie na ten seans i powiem szczerze i my i dzieci bawilismy sie wpaniale. Bajka rewelacja, duzo smiechu i dobra zabawa. Organizacyjnie rowniez warte polecenia.

Polecane z kategorii film

Luca

Luca

(15)

najbliższe wydarzenie
25.07.2021 13:00

bilety od 11.00 PLN

KUP BILET