film
Proceder

film

Proceder

Proceder - Bilety do kina

Proceder | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem - pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.

W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.

„Proceder” zakwalifikował się do konkursu głównego 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

– Chada miał i ma liczne grono wielbicieli i kontynuatorów. Jego teksty bywały dosadne, ale nie była to dosadność dla samej dosadności, to były utwory bardzo osobiste i stylistycznie rozpoznawalne. Wielu raperów uczyło się na nim, do dziś ma lepszych i gorszych naśladowców, w sferze tekstowej wyznaczył żywe do dziś standardy – mówi reżyser filmu Michał Węgrzyn.

– W filmie pojawiają się także autentyczne postaci ze świata rapu, w tym obdarzony wielką charyzmą i otaczany szacunkiem Kali, który w pewnym momencie też znalazł się w niebezpiecznym świecie procederu, ale z nim konsekwentnie zerwał – zdradza Michał Węgrzyn.

„Proceder” jednym z najbardziej oczekiwanych filmów w 2019 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
2D
 KUP BILET
15.11.2019, 17:15 Kino Lot
2D
 KUP BILET
2D
15.11.2019, 20:00 Kino Świt
2D
 KUP BILET
2D
 KUP BILET
2D
15.11.2019, 20:15 Kino Mazowsze
2D
 KUP BILET
2D
 KUP BILET
2D
 KUP BILET
 KUP BILET
16.11.2019, 17:15 Kino Lot
2D
 KUP BILET
2D
WIĘCEJ

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane