film

Palm Springs

film

Palm Springs

Palm Springs - Bilety do kina

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Rewelacyjna atmosfera, bardzo kameralnie... Polecam na 100%
Super
super film, swietny klimat w kinie
Zasady bezpieczeństwa zachowane. wszystko w porządku
Katarzyna 23.02.2021 13:36
Świetne lekkie kino.
Świetny film o miłości.
Film fajny, kino bezpieczne
Jak zawsze wspaniała atmosfera i świetny film i miła obsługa w kinie .. dzięki Adzie pierwsze wyjście do kina od roku na miarę wydarzenia 🥰🥰
O ile film był okej, nagłośnienie wszystko super, to ludzie nie byli dostatecznie pilnowani. Wiele osob nie mialo maseczki na nosie, a niektórzy nawet mieli szalik tylko nakryty, ktory później ścigali podczas filmu. Powinno to być bardziej pilnowane.
Bardzo przyjemne, kameralne kino, a film lekki, idealny na weekendowy wieczór.
Film warty obejrzenia, najlepiej z drugą połówką :)
film nudny niestety
listwa 15.02.2021 18:51
Film słabiutki typowo pod standardy USA. Kino po remoncie wygląda bardzo ładnie, dźwięk również na minus zasługują za krótkie siedziska w fotelu.
organizacja właściwa, wymóg ilości sprzedanych biletów zachowany, wymogi pandemiczne zachowane
Film oceniam 4/5, gdyż "Palm Springs" nie jest oryginalnym pomysłem. Dostrzegam spore podobieństwo do obrazu "Dzień świstaka". Chociaż film był zabawny, to podane wyżej podobieństwo nie może dać oceny 5.
bardzo lubię to kino ale film naprawdę słaby :(
Film średni. Ale lepszy taki niż siedzenie w domu w walentynki :)
Film spełniający oczekiwania. Przeczytane wcześniej recenzje pozwoliły dostrzec dodatkowe wątki. Świetna zabawa (nie tylko dla 30-latków) z przesłaniem. Polecam.
Film przyjemny a nowa sala kinowa robi dobre wrażenie.
Super film, bawiliśmy się bardzo fajnie

Polecane