Wydarzenia Pyrzyce 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Pyrzyce


Najpiękniejsze święta

 KUP BILET
dubbing
2D

Kicia Kocia pod choinkę

 KUP BILET
oryginalny
2D

Uśmiech losu

Uśmiech losu

09.12.2023, 16:00 Pyrzyce, Pyrzycki Dom Kultury
oryginalny
2D
 KUP BILET
oryginalny
2D

Kicia Kocia pod choinkę

 KUP BILET
oryginalny
2D

Mukliki

Mukliki

10.12.2023, 15:00 Pyrzyce, Pyrzycki Dom Kultury
dubbing
2D
 KUP BILET
dubbing
2D

Uśmiech losu

Uśmiech losu

10.12.2023, 17:00 Pyrzyce, Pyrzycki Dom Kultury
oryginalny
2D
 KUP BILET
oryginalny
2D

Klub cudownych kobiet

 KUP BILET
napisy
2D

Żona do adopcji

 KUP BILET

Tribute to Abba

 KUP BILET

Kabaret Jurki

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - w nowym programie 2024. Już wkrótce!

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia z okolicy Pyrzyce

Wydarzenia Pyrzyce

Pyrzyce nazywane też miasteczkiem murów obronnych to malownicza miejscowość w województwie zachodniopomorskim. Bliskość Szczecina sprawia, że mieszkańcy Pyrzyc mają dostęp do wielu atrakcji, w tym również kulturalnych. Nie muszą jednak za każdym razem jechać do Szczecina, by obejrzeć spektakl czy wziąć udział w wystawie. Dzięki takim instytucjom jak Pyrzycki Dom Kultury mogą brać udział w wielu różnych imprezach, nie opuszczając swojego miasta. Jak to możliwe? Ułatwia im to serwis Biletyna - za pośrednictwem którego możesz sprawdzić kalendarz imprez na nadchodzący sezon i kupić szybko i bez wychodzenia z domu bilety na imprezy, które Cię interesują.

Atrakcje Pyrzyce 2023/2024 - poznaj miejsca, które koniecznie warto odwiedzić!

Mieszkańcy Pyrzyc mogą być dumni ze swojego miasta - może się ono pochwalić bardzo interesującą historią sięgającą czasów średniowiecza. W wolnej chwili warto wybrać się na małą wycieczkę po Pyrzycach. Na terenie miasta znajduje się sporo atrakcji, a wśród nich Muzeum Ziemi Pyrzyckiej, mini tężnie czy miejskie fosy i obwarowania datowane na XIII wiek.

Po tylu atrakcjach warto zatrzymać się na chwilę i zajrzeć do serwisu Biletyna. Na stronie znajdziesz wydarzenia, które w niedalekiej przyszłości odbędą się w Twoim mieście. Masz ochotę na spektakl, koncert, a może wystawę? Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie!

Zapraszamy na najciekawsze imprezy w Szczecinie, Pyrzycach i innych miastach!

Wieczorem warto wybrać się na jedno z wydarzeń dostępnych w kalendarzu - znajdzie się w nim coś i dla dorosłych widzów, i dla dzieci. Z myślą o tych ostatnich przygotowaliśmy projekcje filmów, spektakle familijne oraz występy cyrkowe. Warto śledzić stronę Biletyna.pl, by być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

Co dla dorosłych widzów? Koncerty, spektakle, wystawy i wiele więcej pasjonujących wydarzeń, które na długo zapadną w pamięć. Na deskach pyrzyckich instytucji kultury w nadchodzącym sezonie wystąpią m.in.: Kabaret Paranienormalni, Jacek Rozenek, Adrianna Biedrzyńska, Tomasz Ciachorowski, czy Czerwone Gitary.

Wydarzenia Pyrzyce 2023/2024 - bilety na wyciągnięcie ręki

Jak kupić bilet? To proste! Wchodząc na naszą stronę, możesz wyszukać interesujące Cię wydarzenie na kilka sposobów. Jednym z nich jest wybór imprezy z jednej z dostępnych kategorii.

Na stronie każdego wydarzenia znajdziesz praktyczne informacje oraz bilety. Na stronie dostępne są również vouchery, które doskonale sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby.