Wydarzenia Pyrzyce 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Pyrzyce


Teresa Werner

 KUP BILET

Kabaret K2 - Jedziemy po Was

 KUP BILET

Sklep z facetami

 KUP BILET

Cztery Pory Miłowania

 KUP BILET
Wydarzenia Pyrzyce

Pyrzyce nazywane też miasteczkiem murów obronnych to malownicza miejscowość w województwie zachodniopomorskim. Bliskość Szczecina sprawia, że mieszkańcy Pyrzyc mają dostęp do wielu atrakcji, w tym również kulturalnych. Nie muszą jednak za każdym razem jechać do Szczecina, by obejrzeć spektakl czy wziąć udział w wystawie. Dzięki takim instytucjom jak Pyrzycki Dom Kultury mogą brać udział w wielu różnych imprezach, nie opuszczając swojego miasta. Jak to możliwe? Ułatwia im to serwis Biletyna - za pośrednictwem którego możesz sprawdzić kalendarz imprez na nadchodzący sezon i kupić szybko i bez wychodzenia z domu bilety na imprezy, które Cię interesują.

Atrakcje Pyrzyce 2023/2024 - poznaj miejsca, które koniecznie warto odwiedzić!

Mieszkańcy Pyrzyc mogą być dumni ze swojego miasta - może się ono pochwalić bardzo interesującą historią sięgającą czasów średniowiecza. W wolnej chwili warto wybrać się na małą wycieczkę po Pyrzycach. Na terenie miasta znajduje się sporo atrakcji, a wśród nich Muzeum Ziemi Pyrzyckiej, mini tężnie czy miejskie fosy i obwarowania datowane na XIII wiek.

Po tylu atrakcjach warto zatrzymać się na chwilę i zajrzeć do serwisu Biletyna. Na stronie znajdziesz wydarzenia, które w niedalekiej przyszłości odbędą się w Twoim mieście. Masz ochotę na spektakl, koncert, a może wystawę? Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie!

Zapraszamy na najciekawsze imprezy w Szczecinie, Pyrzycach i innych miastach!

Wieczorem warto wybrać się na jedno z wydarzeń dostępnych w kalendarzu - znajdzie się w nim coś i dla dorosłych widzów, i dla dzieci. Z myślą o tych ostatnich przygotowaliśmy projekcje filmów, spektakle familijne oraz występy cyrkowe. Warto śledzić stronę Biletyna.pl, by być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

Co dla dorosłych widzów? Koncerty, spektakle, wystawy i wiele więcej pasjonujących wydarzeń, które na długo zapadną w pamięć. Na deskach pyrzyckich instytucji kultury w nadchodzącym sezonie wystąpią m.in.: Kabaret Paranienormalni, Jacek Rozenek, Adrianna Biedrzyńska, Tomasz Ciachorowski, czy Czerwone Gitary.

Wydarzenia Pyrzyce 2023/2024 - bilety na wyciągnięcie ręki

Jak kupić bilet? To proste! Wchodząc na naszą stronę, możesz wyszukać interesujące Cię wydarzenie na kilka sposobów. Jednym z nich jest wybór imprezy z jednej z dostępnych kategorii.

Na stronie każdego wydarzenia znajdziesz praktyczne informacje oraz bilety. Na stronie dostępne są również vouchery, które doskonale sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby.