Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

film

Pamiętniki Tatusia Muminka

film

Pamiętniki Tatusia Muminka

Pamiętniki Tatusia Muminka - film
Dodaj do ulubionych
Ulubione

W odległej krainie leży Dolina Muminków, urzekające, przyprawiające o zdumienie miejsce pełne tajemnic. Spokojne wieczory sprzyjają snuciu niebywałych opowieści z przeszłości, a Tatuś Muminka ma ich całkiem sporo. On też był kiedyś małym Muminkiem i nie uwierzycie, co wtedy robił!

Latający statek, bal u króla, morskie przeprawy… Czy Tatuś Muminka spełnił marzenia i został w młodości prawdziwym łowcą przygód? Samotne wędrówki, tajemnicza Buka i podwodny świat to dopiero początek historii! Młody Tatuś Muminka zabiera nas w swoje pełne przygód dzieciństwo, odkrywa nowe, niezwykłe krainy, a po drodze spotyka wspaniałych, dobrze nam znanych przyjaciół. Czy to na pewno ten sam spokojny i poważny Tatuś Muminka?

„Pamiętniki Tatusia Muminka” to polska koprodukcja na podstawie ukochanych książek Tove Jansson. Sentymentalna gratka dla nieco starszych i coś całkowicie odmiennego dla młodych widzów, którzy mogą poznać Muminki na nowo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Pamiętniki Tatusia Muminka

Wydarzenie było zaplanowane na godzinę 11 i przed seansem miał odbyć się krótki konkurs z nagrodami. Zjawiając się 10.55 na sali kinowej do godziny 11.20 atakowany byłem przez 3 fotografów którzy przez cały ten czas robili wszystkim bez wytchnienia zdjęcia. Rozumiem konieczność promocji ale miałem wrażenie że nie przyszedłem na film z synem a na wydarzenie marketingowe promujące organizatora. Konkurs tez nie odbył się punktualnie przez pogaduszki organizatorów. Zepsuło mi to wszystko humor i dalszy seans, przez co negatywnie nastawiony byłem do tego co dzieje się na ekranie. Doprowadziło do tego, że seans uważam za niewypał. Daje dwie gwiazdki bo wydarzenie jednak się odbyło.
Tata Muminka 25.10.2022 20:18
Niestety bajka nie nadaje się dla dzieci 5 letnich. ;(
Mamabaja 24.10.2022 17:48
Świetny pokój, czysto, dostępne są foteliki dla dzieci. Bardzo przyjazny personel. Specjalne podziękowania dla pracowników serwisu biletyna.pl za pomoc w szybkiej zmianie biletów na kolejny dzień. Bardzo podobała mi się kreskówka, klimatyczna, miła.
Maryna 30.07.2022 11:03

PROMOCJA DNIA

-25%

Kraków
09.12.2022 19:00

bilety od 80,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii film

Ania

Ania

(207)

najbliższe wydarzenie
09.12.2022 20:00

bilety od 14.00 PLN

KUP BILET