Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

film

Pamiętniki Tatusia Muminka

film

Pamiętniki Tatusia Muminka

Pamiętniki Tatusia Muminka - film
Dodaj do ulubionych
Ulubione

W odległej krainie leży Dolina Muminków, urzekające, przyprawiające o zdumienie miejsce pełne tajemnic. Spokojne wieczory sprzyjają snuciu niebywałych opowieści z przeszłości, a Tatuś Muminka ma ich całkiem sporo. On też był kiedyś małym Muminkiem i nie uwierzycie, co wtedy robił!

Latający statek, bal u króla, morskie przeprawy… Czy Tatuś Muminka spełnił marzenia i został w młodości prawdziwym łowcą przygód? Samotne wędrówki, tajemnicza Buka i podwodny świat to dopiero początek historii! Młody Tatuś Muminka zabiera nas w swoje pełne przygód dzieciństwo, odkrywa nowe, niezwykłe krainy, a po drodze spotyka wspaniałych, dobrze nam znanych przyjaciół. Czy to na pewno ten sam spokojny i poważny Tatuś Muminka?

„Pamiętniki Tatusia Muminka” to polska koprodukcja na podstawie ukochanych książek Tove Jansson. Sentymentalna gratka dla nieco starszych i coś całkowicie odmiennego dla młodych widzów, którzy mogą poznać Muminki na nowo.

CZYTAJ WIĘCEJ

IO

IO

(0)

najbliższe wydarzenie
14.10.2022 17:00

bilety od 13.00 PLN

KUP BILET

Bilety

Recenzje i opinie: Pamiętniki Tatusia Muminka

Świetny pokój, czysto, dostępne są foteliki dla dzieci. Bardzo przyjazny personel. Specjalne podziękowania dla pracowników serwisu biletyna.pl za pomoc w szybkiej zmianie biletów na kolejny dzień. Bardzo podobała mi się kreskówka, klimatyczna, miła.
Maryna 30.07.2022 11:03

Polecane z kategorii film