film

Parasite

film

Parasite

Parasite - Bilety do kina

Parasite | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Absolutny wizjoner! Nikt inny nie kręci tak dobrych filmów rozrywkowych jak on - mówi o reżyserze „Parasite” Quentin Tarantino, jeden z jego największych fanów. Potwierdził te słowa tegoroczny Festiwal w Cannes, gdzie w walce o Złotą Palmę „Parasite” Bong Joon-ho pokonał „Pewnego razu… w Hollywood”, oczarowując jury, światową krytykę i publiczność.

„Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.
„Parasite” to pełen dzikiego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller o ludziach, którzy nigdy nie mieli się spotkać – biednych i bogatych, tych naprawdę uprzywilejowanych i tych zepchniętych do rynsztoków. Nowy film twórcy przebojów „Okja” i „Snowpiercer: Arka przyszłości” to wielki hit światowego kina i prawdziwy filmowy rollercoaster.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

25.02.2020, 13:30 Kino Kameralne Cafe
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
napisy
2D
28.02.2020, 14:45 Kino Kameralne Cafe
 KUP BILET
28.02.2020, 17:45 Kinoteatr Polonez - sala nr 2
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
29.02.2020, 17:30 Kino Kameralne Cafe
 KUP BILET
29.02.2020, 17:45 Kinoteatr Polonez - sala nr 2
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
01.03.2020, 17:45 Kinoteatr Polonez - sala nr 2
dubbing
2D
 KUP BILET
dubbing
2D
02.03.2020, 13:00 Kinoteatr Polonez - sala nr 2
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
 KUP BILET
WIĘCEJ

Brak wydarzeń

Recenzje

swietny film a kino Kameralne jak zawsze petarda
Film zaskakujący i intrygujący. Dobre kino!
Pełny napięcia, zaskakujący, świetny film. Znakomita gra aktorska. Nieprzeciętna wartka akcja. Każdy musi go zobaczyć :)
Oglądanie utrudniało dwóch wysokich panów, którzy usiedli w pierwszych rzędach, jeden zasłaniał napisy, drugi cały ekran. To były wygibasy na różne strony, by zobaczyć cokolwiek, wymęczyłam się strasznie. Po filmie zamierzałam miło zwrócić uwagę - szczególnie Panu z drugiego rzędu - bo wysoki zasłaniał większości siedzących za nim. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało, że owym zasłaniającym jest......znany aktor. A sam film - wielkie hallo, nic więcej ;)
Bardzo klimatyczne miejsce. Pierwszy raz miałam przyjemność pić drinka Monte na ciepło i to było coś fantastycznego :D
Super film, super miejsce
Świetny film!
Wystrój piękny, klimat sali kinowej jest genialny. Tylko jak siedzi się na przykład w 4 rzędzie, to siedzenia są tak ustawione, że nie widać całych napisów (osoby siedzące z przodu je zasłaniają).
Bardzo lubię klimat małych kameralnych kin a to jest właśnie takie. Tajemniczo przytulnie stylowo ale bez nadęcia. A do tego nie ma popcornu i reklam! Ach! Mieści się w podziemiu na tyłach hotelu. Konieczna nawigacja żeby spokojnie trafić. W kawiarence zamówić można napoje które zostaną przyniesione do sali /stoliczki/ przez obsługę. Dla mnie super.
Doskonały film, w pełni zasłużył na Oscara! Hollywood potrzebuje innej perspektywy, w tym przypadku wschodniej.
Film rewelacyjny, przyjemnie ogląda się bez reklam i mlaskajacej widowni :)
To kino ma swój klimat, klimat kinomana. Repertuar ambitny.. Jestem z Bielska-Bialej i na pewno będę wpadać częściej do sąsiadów , bo takich kin już nie ma. No i potwierdziło się powiedzenie, że z takim filmem przegrać, to jak wygrać.
JESTEM potwornie zaskoczona filmem Paraside !!! Nie rozumię dlaczego Hollywood tak wyróżniło go, najlepszy film, scenariusz itp. To horror!!! Przedstawia kretyńskie zachowanie ludzi, idiotyczne myślenie, krew, zbrodnia - potworna glupota
Tu można obejrzeć każdą produkcję. Klimatyczna miejscówa.
Nic dodać
Uniwersalna diagnoza nieetycznych relacji międzyludzkich.
znakomity film ukazujący skutki niesprawiedliwości w rozdziale dóbr, upodlenie biednych i ogłupienie bogatych, niezdolnych już nawet do normalnego seksu.
Świetny film - wielopłaszczyznowy; niejednozaczni bohaterowie, poważna tematyka ukazana w przystępny, choć bardzo przemyślany sposób.
Film rewelacyjny- kino sympatyczne, nastrojowe, z klimatem. Możliwość błyskawicznego zakupu biletów przez internet bardzo fajna.
Jeden z najlepszych filmów jakie widziałam - pełen zwrotów akcji z niespodziewanym zakończeniem.
To dobry film. Rodzaj czarnej komedii. Spojrzenie w krzywym zwierciadle na sposób radzenia sobie z biedą przez pewien rodzaj pasożytnictwa w społeczeństwie. Dotyczy to niektórych warstw społecznym w każdym kraju. Film dobrze zrealizowany, gra aktorska bardzo dobra, dialogi dowcipne. Z pewnością czas przeznaczony na ten film nie był czasem straconym. Polecam.
Film niczym mnie nie zaskoczył. Reżyser sprawnie posłużył się utartym schematem, według którego biedni chcą być bogaci, a bogaci, mimo swego bogactwa, są biedni....pustka emocjonalna i maniera, w jaką popadają w związku z nadmiarem dóbr czyni ich uboższymi od tych, którzy nie mają nic... Pomieszanie różnych gatunków filmowych nie czyni z Parasite dzieła wybitnego....Mam nieodparte wrażenie, że decyzje o nagrodach dla tego obrazu dokonywały się w myśl poprawności politycznej....w końcu to film z KOREI....
Fantastyczna zabawa i ogromne emocje! Bogactwo doznań: piękna, dyskretna muzyka, uwaga widza kierowana na zmysły /nawet zapachu /, światło, wnętrza, kontrasty, dynamika akcji.To wszystko utrzymuje aktywność uwagi, podążasz za wartką akcją.No i ....zaskakujące zakończenie! Film pozostaje z Tobą jeszcze długie dni, bo porusza i pobudza do refleksji.
Film pełen zwrotów akcji, trzymający w napięciu. Natomiast sam pokaz był sprawnie zorganizowany.
No film zadka nie urywa. Spodziewałem się czegoś więcej po wysłuchaniu zachwytów w radiowej czwórce. Ocena 4 jest trochę na wyrost.
Kupiłem bilet na seans o 20.30 a okazało się, że godzina została przesunięta na 18.30 i nie otrzymałem od sprzedawcy "biletyna.pl" żadnego powiadomienia o zmianie. Wszedłem na ostatnie 10 minut seansu, chyba gorzej się nie da. Zwrotu za bilety nie dostałem
Bardzo dobry film. Zasłużenie nagrodzony w Cannes. Cały czas trzyma w napięciu i uświadamia smutną prawdę o dzisiejszym społeczeństwie - niezależnie od miejsca na świecie
Obsługa i kino trzyma poziom. Seans obył się bez nieprzyjemnych niespodzianek, atmosfera sprzyjała chłonięciu opowieści z ekranu. Polecam
Było super. Miła atmosfera. Polecam kino kameralne!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

1917

1917

(8)

najbliższe wydarzenie
25.02.2020 18:30

bilety od 14.00 PLN