film
Parasite

film

Parasite

Parasite - Bilety do kina

Parasite | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Absolutny wizjoner! Nikt inny nie kręci tak dobrych filmów rozrywkowych jak on - mówi o reżyserze „Parasite” Quentin Tarantino, jeden z jego największych fanów. Potwierdził te słowa tegoroczny Festiwal w Cannes, gdzie w walce o Złotą Palmę „Parasite” Bong Joon-ho pokonał „Pewnego razu… w Hollywood”, oczarowując jury, światową krytykę i publiczność.

„Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.
„Parasite” to pełen dzikiego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller o ludziach, którzy nigdy nie mieli się spotkać – biednych i bogatych, tych naprawdę uprzywilejowanych i tych zepchniętych do rynsztoków. Nowy film twórcy przebojów „Okja” i „Snowpiercer: Arka przyszłości” to wielki hit światowego kina i prawdziwy filmowy rollercoaster.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

To dobry film. Rodzaj czarnej komedii. Spojrzenie w krzywym zwierciadle na sposób radzenia sobie z biedą przez pewien rodzaj pasożytnictwa w społeczeństwie. Dotyczy to niektórych warstw społecznym w każdym kraju. Film dobrze zrealizowany, gra aktorska bardzo dobra, dialogi dowcipne. Z pewnością czas przeznaczony na ten film nie był czasem straconym. Polecam.
Film niczym mnie nie zaskoczył. Reżyser sprawnie posłużył się utartym schematem, według którego biedni chcą być bogaci, a bogaci, mimo swego bogactwa, są biedni....pustka emocjonalna i maniera, w jaką popadają w związku z nadmiarem dóbr czyni ich uboższymi od tych, którzy nie mają nic... Pomieszanie różnych gatunków filmowych nie czyni z Parasite dzieła wybitnego....Mam nieodparte wrażenie, że decyzje o nagrodach dla tego obrazu dokonywały się w myśl poprawności politycznej....w końcu to film z KOREI....
Fantastyczna zabawa i ogromne emocje! Bogactwo doznań: piękna, dyskretna muzyka, uwaga widza kierowana na zmysły /nawet zapachu /, światło, wnętrza, kontrasty, dynamika akcji.To wszystko utrzymuje aktywność uwagi, podążasz za wartką akcją.No i ....zaskakujące zakończenie! Film pozostaje z Tobą jeszcze długie dni, bo porusza i pobudza do refleksji.
Film pełen zwrotów akcji, trzymający w napięciu. Natomiast sam pokaz był sprawnie zorganizowany.
No film zadka nie urywa. Spodziewałem się czegoś więcej po wysłuchaniu zachwytów w radiowej czwórce. Ocena 4 jest trochę na wyrost.
Kupiłem bilet na seans o 20.30 a okazało się, że godzina została przesunięta na 18.30 i nie otrzymałem od sprzedawcy "biletyna.pl" żadnego powiadomienia o zmianie. Wszedłem na ostatnie 10 minut seansu, chyba gorzej się nie da. Zwrotu za bilety nie dostałem
Bardzo dobry film. Zasłużenie nagrodzony w Cannes. Cały czas trzyma w napięciu i uświadamia smutną prawdę o dzisiejszym społeczeństwie - niezależnie od miejsca na świecie
Obsługa i kino trzyma poziom. Seans obył się bez nieprzyjemnych niespodzianek, atmosfera sprzyjała chłonięciu opowieści z ekranu. Polecam
Było super. Miła atmosfera. Polecam kino kameralne!
Ciekawe miejsce i bardzo dobry film, zapadają y w pamięć

Polecane