film

Parasite

film

Parasite

Parasite - Bilety do kina

Absolutny wizjoner! Nikt inny nie kręci tak dobrych filmów rozrywkowych jak on - mówi o reżyserze „Parasite” Quentin Tarantino, jeden z jego największych fanów. Potwierdził te słowa tegoroczny Festiwal w Cannes, gdzie w walce o Złotą Palmę „Parasite” Bong Joon-ho pokonał „Pewnego razu… w Hollywood”, oczarowując jury, światową krytykę i publiczność.

„Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.
„Parasite” to pełen dzikiego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller o ludziach, którzy nigdy nie mieli się spotkać – biednych i bogatych, tych naprawdę uprzywilejowanych i tych zepchniętych do rynsztoków. Nowy film twórcy przebojów „Okja” i „Snowpiercer: Arka przyszłości” to wielki hit światowego kina i prawdziwy filmowy rollercoaster.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Parasite

Ten film to Smarzowski w koreańskim wydaniu, dlatego mi się podobał, jednak to nie jest film na tyle oskarów. Najnowszy np. Polański i Joker pozostawiają go trochę w tyle, ale od naszego Bożego Ciała lepszy. Polecam obejrzenie.
JAK SIĘ PAŃSTWO BAWILI? Trudno tu mówić o zabawie. Film przygnębiający, ale jednocześnie refleksyjny. Trzyma w napięciu i zaskakuje zwrotami akcji. Jednak za dużo "piekła". Dla mnie na pewno nie jest to film oskarowy.
krysia w. 06.03.2020 23:47
Świetny pokaz filmowy.Wszystko na wyższym poziomie.Brawo!
Film mnie nie zachwycił, fabuła wydumana a gra aktorów statyczna, miałem wrażenie , że grali amatorzy.
kinoman 06.03.2020 09:40
Pięknie zrobiony film, niesamowite zwroty akcji, oscar zdecydowanie zasłużony
Nie Wiem za co te złote palmy i oscary
Świetny wstęp do filmu,dziękuję.Film ,niby banał ale wbija się w psychikę.
Świetny film jeśli tak można powiedzieć o filmie gdzie czarny humor przeplata się że smutkiem i grozą współczesnego świata!:( Warty obejrzenia
Film porusza bardzo aktualne problemy - rozwarstwienie majątkowe społeczeństwa, pogłębiającą się biedę osób niepracujących, które tkwią w błędnym kręgu bezrobocia, ale też własnego lenistwa. Całą swoją energię i inteligencję wykorzystują w celu oszustwa. Wszechobecna nowoczesna technologią niestety nie pomaga, Bogaci akceptują ten porządek i gardzą ludźmi z nizin....
Fantastycznie jak zawsze! Przytulnie Kameralnie Oscarowo 🙏
Fantastyczne miejsce, fantastyczny film!
Wioletkaflo 01.03.2020 18:04
prężnie działający OK w Górze Kalwarii dał nam możliwość obejrzenia hitu (do tego za małe pieniądze)
Bardzo dobry film. Warto było obejrzeć!
DUŻY MINUS TO ZBYT NISKO USTAWIONE KRZESŁA . OSOBA O NISKIM A NAWET ŚREDNIM WZROŚCIE MAJĄC PRZED SOBĄ INNĄ OSOBĘ MA PROBLEM Z PEŁNYM WIDOKIEM EKRANU.
swietny film a kino Kameralne jak zawsze petarda
Film zaskakujący i intrygujący. Dobre kino!
Pełny napięcia, zaskakujący, świetny film. Znakomita gra aktorska. Nieprzeciętna wartka akcja. Każdy musi go zobaczyć :)
Oglądanie utrudniało dwóch wysokich panów, którzy usiedli w pierwszych rzędach, jeden zasłaniał napisy, drugi cały ekran. To były wygibasy na różne strony, by zobaczyć cokolwiek, wymęczyłam się strasznie. Po filmie zamierzałam miło zwrócić uwagę - szczególnie Panu z drugiego rzędu - bo wysoki zasłaniał większości siedzących za nim. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało, że owym zasłaniającym jest......znany aktor. A sam film - wielkie hallo, nic więcej ;)
Bardzo klimatyczne miejsce. Pierwszy raz miałam przyjemność pić drinka Monte na ciepło i to było coś fantastycznego :D
Super film, super miejsce
Świetny film!
Wystrój piękny, klimat sali kinowej jest genialny. Tylko jak siedzi się na przykład w 4 rzędzie, to siedzenia są tak ustawione, że nie widać całych napisów (osoby siedzące z przodu je zasłaniają).
Bardzo lubię klimat małych kameralnych kin a to jest właśnie takie. Tajemniczo przytulnie stylowo ale bez nadęcia. A do tego nie ma popcornu i reklam! Ach! Mieści się w podziemiu na tyłach hotelu. Konieczna nawigacja żeby spokojnie trafić. W kawiarence zamówić można napoje które zostaną przyniesione do sali /stoliczki/ przez obsługę. Dla mnie super.
Doskonały film, w pełni zasłużył na Oscara! Hollywood potrzebuje innej perspektywy, w tym przypadku wschodniej.
Film rewelacyjny, przyjemnie ogląda się bez reklam i mlaskajacej widowni :)
To kino ma swój klimat, klimat kinomana. Repertuar ambitny.. Jestem z Bielska-Bialej i na pewno będę wpadać częściej do sąsiadów , bo takich kin już nie ma. No i potwierdziło się powiedzenie, że z takim filmem przegrać, to jak wygrać.
JESTEM potwornie zaskoczona filmem Paraside !!! Nie rozumię dlaczego Hollywood tak wyróżniło go, najlepszy film, scenariusz itp. To horror!!! Przedstawia kretyńskie zachowanie ludzi, idiotyczne myślenie, krew, zbrodnia - potworna glupota
Tu można obejrzeć każdą produkcję. Klimatyczna miejscówa.
Nic dodać
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii film