film

Pinokio

film

Pinokio

Pinokio - Bilety do kina

Pewnego dnia w ręce poczciwego stolarza o imieniu Gepetto wpada kawałek drewna. Mężczyzna od samego początku czuje, że w tym z pozoru martwym przedmiocie kryje się jakaś magiczna siła. Postanawia wystrugać z niej postać chłopca. Niespodziewanie stworzona przez niego figurka ożywa – potrafi mówić, śmiać się, skakać i biegać. Gepetto nadaje mu imię: Pinokio i zaczyna troszczyć się o niego jak o własnego syna. Drewniany chłopczyk jest tak zafascynowany otaczającym go światem, który widzi po raz pierwszy na oczy, że przestaje słuchać dobrych rad opiekuna. Wiedziony ciekawością, Pinokio wyrusza w podróż pełną przygód, niebezpieczeństw i życiowych lekcji. Na swojej drodze spotyka magiczną wróżkę, olbrzymiego ślimaka, zwierzęta mówiące ludzkim głosem, a nawet zwiedza ogromny brzuch wieloryba. Jego śladami wyrusza zaniepokojony Gepetto. Ta wyprawa na zawsze odmieni ich życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pinokio

Wystrój sali elegancki, dźwięk bez zastrzeżeń ale ekran katastrofa. Bardzo widoczne łączenie ekranu w postaci ciemnej linii i poziome cieniujące pasy.
Super film.
Pouczający dla dzieci .
wszystko ok dzwięk klasa
Zakupiłam bilet onlain wcześniej.Okazalo się ,że musimy sobota,niedziela być na kwarantannie.Dodzwonic się do Was o anulowanie biletu i zwrot pieniędzy graniczy z cudem.Mam nadzieję że maila odebralisvie.

Polecane z kategorii film