film

Piotruś królik

film

Piotruś królik

Piotruś królik - Bilety do kina

Fantastyczne przygody jedynego takiego na świecie – złośliwego Piotrusia Królika! Film w reżyserii Willa Glucka („Annie”, „To tylko seks”, „Łatwa dziewczyna”), na podstawie scenariusza Willa Glucka i Roba Liebera. Całość oparta na postaciach stworzonych w kultowej serii przez znakomitą Beatrix Potter.

Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki (Rose Byrne).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Piotruś królik

Wspaniały film na spędzenie mile czasu z rodziną.
Bardzo fajna bajka zarówno dla dzieci jak i dorosłych... mój 6 latek powiedział po "mamo to było tak śmieszne że prawie się pospałem że smiechu
Kino jest jednak improwizacją, ale organizatorzy starają się zapewnić dobre warunki, np. na krzesłach pojawiły się duże numery, na dole mogłaby być otwarta w czasie seansu damska toaleta. Film warto było zobaczyć.
film zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Naszym chłopakom (8 i 4 lata) bardzo się podobał film.
Piękna opowieść. Wzrusza dzieci i dorosłych również. Jest również dynamika i humor. Animacja postaci robi wrazenie.Polecam.
Nie po raz pierwszy miałam przyjemność oglądania seansu w naszym !!! kinie razem z wnuczkiem. Sympatyczny film do obejrzenia dla całej rodziny.
Film dla całej rodzinki. Świetnie się bawiłam. Godny polecenia
Bardzo ciekawy jak dla mnie film, dobrze się bawiliśmy

Polecane z kategorii film

Luca

Luca

(17)

najbliższe wydarzenie
01.08.2021 13:00

bilety od 8.00 PLN

KUP BILET