film

Pitbull (2021)

film

Pitbull (2021)

Pitbull (2021) - Bilety do kina

Kiedy podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Śledztwo prowadzi go na trop przestępcy ze zbrojnego ramienia grupy Pershinga - konstruktora bomb i porywacza, stojącego za dziesiątkami zamachów w Polsce i ponad setką porwań w całym kraju. Konfrontacja bandyty i psa przeradza się w regularną wojnę. Od tych wydarzeń mijają lata. Znany z serialu syn Gebelsa, Jarek, który jest studentem informatyki na politechnice, wraz z kolegami znajduje ryzykowny sposób na szybki zarobek i przy wykorzystaniu wiedzy zaczyna dokonywać włamań do willi bogatych ludzi. Pech chce, że którejś nocy wybiera niewłaściwy dom, a Gebels staje przed sytuacją bez wyjścia, w której musi wsadzić własne dziecko do więzienia. Może być policjantem, który aresztuje przestępcę. Albo ojcem, który uratuje dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Pitbull (2021)

Zaskakująco dobry film.
Szczerze, bardzo zaje*isty film, dużo akcji wszystkiego po trochu. Nic więcej by zadowolić człowieka nie potrzeba
Fajny film i miła obsługa
Niestety ze względów służbowych nie mogłem być na tym seansie a kino mławskie nie wychodzi w stronę klienta aby była możliwość zmiany terminu kupionych już biletów.
film ok, dla mnie nawet lepszy od ostatniego bonda
Film świetny, ciągle jakieś emocje towarzyszą, od początku do samego końca nie można było przewidzieć jaki będzie kolejny ruch aktorów
Mocny film, warto obejrzeć.
Dupy nie urywa
Bardzo fajna produkcja, Gorąco polecam
Super! Uwielbiam nasze lokalne kino 😍
super
Film dobry inny niż wszystkie Pana Vegi. Polecam
Film Dno, a w zasadzie muł i wodorosty. Siedzenia w kinie to jakiś D. R. A. M. A. T. MAM 186CM I OK 100KG - myślę że powinni nagradzać za w trwałość takich klientów Obsługa Kina - Mistrzostwo - jak w żadnym innym kinie. Miła kasjerka i super bileter..
Krzysztof 15.11.2021 13:51
Film okej, ciekawy. W stylu Vegi brutalny.
Odradzam, fatalny film. Szkoda pieniędzy.
W mojej opinie film bardzo kiepski i strasznie nudny . Totalny niewypał . Najgorsza część Pitbulla
supeer film
Nic nie przebije ,,Nowych porządków" Ogólnie film ok
Bajka i strata czasu.
Film słaby, wynudziłem się, ale to tylko moja opinia, każdy może mieć inną
Zajebisty film. Mega polecam.
TNA/4893470 13.11.2021 17:23
Na miarę Vegi film ciekawy ale poprzednie dla nas były dużo mocniejsze PĘTLA BAD BOY KOBIETY MAFII PITBUL ITP. POLECAMY jednak obejrzeć a my czekamy na kolejne nowości w kinach
Film na początku wydawał się nudny. Ale później się rozkręcił i końcówka super. Ogólnie wcześniejsze części o wiele lepsze.
Stosunkowo dobre kino sensacyjne. Przemysław Bluszcz nie przekonał mnie w roli Pitbulla
Polecam
Najgorszy film z serii Pitbull

Polecane z kategorii film