film
Pitbull. Ostatni pies

film

Pitbull. Ostatni pies

Pitbull. Ostatni pies

Pitbull. Ostatni pies - Złotów - bilety na film

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Złotów

Brak wydarzeń w: Złotów


Recenzje

Bardzo dobry film, polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

(25)

Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
19.12.2018, 20:30 Kino Len
 KUP BILET
 KUP BILET
20.12.2018, 18:00 Kino Len
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
(6)

Ósme wspólne dzieło Illumination i Universal Pictures – komedia animowana „Grinch” – na podstawie świątecznego klasyka – książki „Dr. Seuss”. Historia zrzędliwego, cynicznego stwora, który marzy tylko o jednym – by ukraść święta Bożego Narodzenia. Zabawna, pełna ciepła, uniwersalna, oszałamiająco sfilmowana historia świąteczna z olbrzymią dawką optymizmu.

Grinch mieszka w samotności, za jedynego kompana mając psa – Maxa. Opuszcza swą jaskinię, udając się do Ktosiowa, tylko w poszukiwaniu pożywienia.

Każdego roku spokój Ktosiowa zaburza tylko jedno wydarzenie – celebracja świąt Bożego Narodzenia. Kiedy mieszkańcy Ktosiowa decydują, że tegoroczne święta będą obchodzone jeszcze bardziej hucznie, Grinch rozumie, że jedynym sposobem na zachowanie jego wymarzonego spokoju jest… kradzież świąt. Planuje nawet uprowadzenie św. Mikołaja.

Tymczasem gdzieś w Ktosiowie Cindy-Lou, wraz z gangiem swych przyjaciół, planuje schwytać św. Mikołaja, by podziękować mu za pomoc jej zapracowanej samotnej matce. I tak niecny plan Grincha oraz dziękczynne zamiary Cindy-Lou kolidują ze sobą. Czy Cindy-Lou uda się spotkać św. Mikołaja? Czy Grinchowi uda się uciszyć gwarne świąteczne Ktosiowo?

19.12.2018, 15:00 Kino Lot
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
19.12.2018, 16:00 Kino Tęcza
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
19.12.2018, 17:00 Kino Lot
 KUP BILET
20.12.2018, 15:00 Kino Lot
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
(76)

Porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddie’em Mercurym (Rami Malek – serial TV ”Mr. Robot”), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania.

Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie. Reżyseria: Bryan Singer („X-Men: Apocalypse”, „Walkiria”, „Podejrzani”).  

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
(11)

Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

19.12.2018, 15:30 Kino Len
 KUP BILET
 KUP BILET
19.12.2018, 18:00 Kino Len
 KUP BILET
20.12.2018, 15:30 Kino Len
 KUP BILET
 KUP BILET
20.12.2018, 20:30 Kino Len
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
(2)

Bradley Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine'a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi. Wtedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę, Ally (Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sukces. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

19.12.2018, 19:15 Kino Lot
 KUP BILET
19.12.2018, 20:00 Kino Tęcza
 KUP BILET
20.12.2018, 19:15 Kino Lot
 KUP BILET
20.12.2018, 20:00 Kino Tęcza
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
21.12.2018, 17:45 Kino Gryf
 KUP BILET
21.12.2018, 19:15 Kino Lot
 KUP BILET
21.12.2018, 20:00 Kino Len
 KUP BILET
 KUP BILET
Podziel się swoją opinią o stronie