film

Pokemon Detektyw Pikachu

film

Pokemon Detektyw Pikachu

Pokemon Detektyw Pikachu - Bilety do kina

ANIMACJA. FAMILIJNY. FANTASY. Cała historia rozpoczyna się w momencie, gdy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego — detektyw Pikachu. To przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę. Przeżywają jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak i przemierzają rozświetlone neonami ulice Ryme City, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pokemon Detektyw Pikachu

Poszedłem z córką i byłem absolutnie zaskoczony. Jako "dorosły" spodziewałem się nudów, dostałem porządne kino kryminalne :)
Film jak gra komputerowa. Akcja nawet zbyt szybka. Ciężko nadążyć.
Taki potencjał i został zmarnowany...
Super
Wojtaszekm 03.06.2019 08:35
Kino tragiczne. Wedlug zamawiania biletow plan sali wskazywal ze bede miala normalne miejsce. Bajka dla dziecka, niestety okazal sie rzad przedostatni na dole a przed nami pelno krzesel, wszystko w jednym rzedzie, dziecko nie widzialo nic. Bo wiekszosc to osoby dorosle. Madakra , nie polecam.

Polecane z kategorii film