film

Poranek filmowy dla dzieci: Basia 2

film

Poranek filmowy dla dzieci: Basia 2

Poranek filmowy dla dzieci: Basia 2 - Bilety do kina

Basia to pięcioletnia bohaterka każdego przedszkolaka. Ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Codziennie wymyśla coś nowego – dziś chce zostać baletnicą, a jutro treserką dzikich zwierząt. W świecie Basi wszystko jest przygodą – nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić!

W nowej odsłonie serialowych przygód Basia uczy się tańca – zapoznaje się z dyscypliną i aktywnością fizyczną; w gotowaniu szuka nie tylko smaku, ale uczy się współpracy i pracy w zespole; podczas zakupów poznaje wartość pieniądza i mierzy się z trudną sztuką oporu przed reklamą, a w epizodzie o telewizorze – że istnieje świat ekranu, który może zastąpić wyobraźnię.

„Basia 2” to adaptacja czterech książek z kultowej serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak. Reżyserzy serialu, Marcin Wasilewski i Łukasz Kacprowicz, zachowali styl rysunków i poczucie humoru charakterystyczne dla książek o Basi. Pokazują w nim świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki – widzowie i czytelnicy kochają Basię za to, że jest zwykłą dziewczynką, z którą może utożsamić się każde dziecko, a z perypetiami Mamy i Taty – każdy rodzic.

„Basia 2” to cztery kolejne odcinki z serii przygód rezolutnej pięciolatki: „Basia i taniec”, „Basia i pieniądze”, „Basia i gotowanie” oraz „Basia i telewizor”.

Na podstawie serii książek „Basia” Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak

sala: Broadway
wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super. Dzieciaki zadowolone. Uwielbiaja Basię w każdej postaci. Dobrze, że sa jeszcze (nadal) takie filmy dla dzieci, ktòre dorosly ogląda bez zażenowania.
Basia jak zawsze super. Szkoda tylko, ze tak krotko. Moje dzieci były zawiedzione, ze te 4 filmiki były takie krótkie, ale za to bardzo im się podobało. Wstępniak na temat tworzenia filmu o Basi bardzo ciekawy dla rodzicow i starszych dzieci (6+) . Młodsze z niecierpliwością czekały na rozpoczęcie się bajki"właściwej".
Bardzo fajne wydarzenie dzieciaki zadowolone i chca więcej :)

Polecane

Luca

Luca

(0)

najbliższe wydarzenie
25.06.2021 14:00

bilety od 11.20 PLN

KUP BILET