film

Poranek filmowy dla dzieci: Operacja człowiek w czerni (6+)

film

Poranek filmowy dla dzieci: Operacja człowiek w czerni (6+)

Poranek filmowy dla dzieci: Operacja człowiek w czerni (6+) - film
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Tiril i Olivier to para młodych detektywów. Wraz z wiernym psim przyjacielem, Ocho, rozwiążą każda zagadkę. Pewnego dnia przyjaciele natrafiają na tajemnicze dziury w ziemi. Coś, co wydaje się zagrożeniem dla rowerzystów, w rzeczywistości jest początkiem bardziej skomplikowanej sprawy. Po okolicy grasuje tajemniczy Człowiek w Czerni, który poszukuje skarbu. Młodzi detektywi zaczynają śledztwo, które sięga do historii miasteczka i jego mieszkańców.

Czego szuka zamaskowany złoczyńca? Czy znalezienie mapy z przeszłości pozwoli na przełom w sprawie? Czy prawda ujrzy światło dzienne? Najwyższej próby kryminał familijny i adaptacja popularnej książki z serii Biuro Detektywistyczne nr 2.

sala: Broadway
wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Poranek filmowy dla dzieci: Operacja człowiek w czerni (6+)

Wszystko w porządku poza jednym- w filmie dla dzieci 6+ jest mowa o kimś kto cyt. ,,powiesił" się na drzewie. Uważam to za niedopuszczalne tym bardziej, iż przewijało sie to w filmie po wielokroć. Byłam ze starszym dzieckiem, którego mimo prawie 9 lat nie ,,edukowałam" co, kto i po co wiesza sie na drzewie nie po to by się pobawić, a odebrać sobie życie. Skucha.
nock 23.09.2019 08:46

Polecane z kategorii film