film

Premiera Pojedynek na głosy z pokazem specjalnym Więcej niż śpiew

film

Premiera Pojedynek na głosy z pokazem specjalnym Więcej niż śpiew

Premiera Pojedynek na głosy z pokazem specjalnym Więcej niż śpiew - Bilety do kina

Zapraszamy na specjalny seans premierowy Pojedynek na głosy! Z tej okazji dodatkowo pokaz "Więcej niż spiew" - to pierwszy polski film dokumentalny ukazujący fenomen śpiewania w chórze. Opowiada o pasji ludzi, którzy decydują się na współtworzenie zespołu. Głównymi bohaterami są członkowie Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego, którzy dzielą się tym, co daje im wspólny śpiew i bycie częścią grupy, którą połączyła miłość do muzyki
20:30 WIęcej niż spiew
21:00 Pojedynek na głosy
Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że "piosenka jest dobra na wszystko". Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate (Kristin Scott Thomas) oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa (Sharon Horgan). Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek. Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca, co niekorzystnie wpływa na atmosferę w zespole. Jeśli Kate i Lisa nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, ich wymarzony występ w Royal Albert Hall stanie pod znakiem zapytania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Na pewno wrócę, klimat idealny dla osób, które chcą uniknąć głośnych, chaotycznych miejsc. Dla mnie petarda! I dobre piwo ;)

Polecane