Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

film

Przejścia

film

Przejścia

Przejścia - film

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

FILM DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

„Przejścia", czyli o współczesnych związkach w wersji tylko dla dorosłych. Multikulturowy Paryż, a w nim troje kochanków uwikłanych w ryzykowną grę w pożądanie. Gwiazda europejskiego kina Franz Rogowski, rozsławiony filmem „Pachnidło" Ben Whishaw oraz znana z „Życia Adeli" i „Pięciu diabłów" Adèle Exarchopoulos tworzą w głośnym dramacie Iry Sachsa erotyczny trójkąt, w którym seks i uczucia dają wybuchową mieszankę.

Jak na Paryż przystało, rewolucja zaczyna się w kawiarni. Świętujący zakończenie zdjęć filmowiec Tomas (Rogowski) poznaje Agathe (Exarchopoulos). Bez zastanowienia rzuca się w wir nowej namiętności, podczas gdy w mieszkaniu czeka na niego lojalny, wyrozumiały mąż Martin (Whishaw). Szukając osobistego spełnienia i emocjonalnych podniet, wszyscy troje eksplorują swoje ciała, uczucia i granice. Każde z nich będzie musiało zmierzyć się z pytaniami, na które nie są gotowi – i którym nie chcą stawiać czoła. Czy namiętność może iść w parze z pragnieniem założenia rodziny? Czy tworzymy relacje z miłości do kogoś, czy z miłości do siebie? Bezkompromisowy film o trójkącie i o nieokiełznanej miłości własnej, która potrafi zniszczyć każdego, kto znajdzie się w jej zasięgu. „Przejścia" to odważne, seksowne, ale jednocześnie zabawne i zmysłowe spojrzenie na współczesne relacje – dla widzów, którzy nie boją się spojrzeć w filmowe lustro.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

02.12.2023, 17:00 Ełckie Centrum Kultury
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Przejścia


Jak działają recenzje?
Hipnotyzujący film, głównie dzięki odtwórcom głównych ról. Dosyć śmiało pokazany erotyczny świat homoseksualnej pary. To film o samotności, zagubieniu we współczesnym świecie, gdzie miłość rani zamiast dawać ukojenie. Film zdecydowanie warty polecenia.
Meggi 05.11.2023 18:15

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

  • Hipnotyzujący film, głównie dzięki odtwórcom głównych ról. Dosyć śmiało pokazany erotyczny świat homoseksualnej pary. To film o samotności, zagubieniu we współczesnym świecie, gdzie miłość rani zamiast dawać ukojenie. Film zdecydowanie warty polecenia.

    Meggi 05.11.2023 18:15


Polecane z kategorii film