film

Psy 3. W imię zasad

film

Psy 3. W imię zasad

Psy 3. W imię zasad - Bilety do kina

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Psy 3. W imię zasad

super film, cały czas coś się działo, warty obejrzenia serdecznie polecam
Film bardzo się podobał. Był ciekawy, niby kryminalny ,ale zawierał elementy humorystyczne. Widzieliśmy wszystkie części. Również czytałam książki.
Fajny polski film swietne teksty nie jestem rozczarowana
Film oceniam na 3 gwiazki. Nie był ani dobry, ani zły. Po prostu średni. Dobra gra Lind i Dorocińskiego. Słaba Pazury. Reszta aktorów dała radę. Psy 3 to film, który nie zachwyci może każdego widza, ale dla kogoś kto widział poprzednie dwie części jest to po prostu pozycja obowiązkowa.
Warty obejrzenia
Film na poziomie dwóch poprzednich części. Momentami śmieszny. Film warty obejrzenia.
Akcja filmu bardzo wolno się rozwijała. Dopiero pod koniec nabrała dynamiki.
Najsłabsza część Psów taka emerycka jak bohaterowie
Film do obejrzenia. Psy to juz nie to samo.
Nie zawiodłem się. Ostatni film z serii utrzymuje klimat i dotrzymuje kroku popr,wynikom. Polecam👍
Podobało mi się chociaż jeśli ktoś oglądał wcześniejsze części i chciał zobaczyć trzecia taka sama to będzie mocno zawiedziony.
Film bardzo dobry, jednak odbiór zaburzyła trochę pato parka siedząca obok, od której czuć było przetrawiony alkohol do czego dołączył jeszcze zapach browara którego popijali w trakcie seansu, a po którym butelkę zostawili w fotelach.
Film spelnil wszelkie naszee oczekiwania. Nie jest przerysowana fabula ,zab czasu naruszyl bochatera i zmienily sie tez realia i jego wplywy co jest pokazane .
Niestety podczas seansu nikt z obsługi nie pilnował porządku na sali. Widzowie bez skrępowania pili alkohol, czy prowadzili rozmowy przez telefon. Okazuje się, że wybór lokalnego kina nie gwarantuje spokojnej i kameralnej atmosfery. Film mocno przeciętny, jednak warto zobaczyć by wyrobić sobie własną opinię.
Film fajny. Nie ma dużo przekleństw co mnie cieszy. Tylko koniec do bani,Franc umiera ale zabezpiecza kolegę z branży za co wielki szacun .
Bażant 03.02.2020 09:04
bardzo dobry film.polecam
Warto zobaczyć
Super film. Polecam
Film jak i gra aktorów mistrzostwo
Opinia "przeciętnego widza" - ciekawy, wart obejrzenia, z pewnością na długo pozostanie w pamięci!
Super film polecam
Film godny polecenia.
kasia 02.02.2020 01:54
Polecam w 100% Franz wiecznie żywy ;)
Film w starym dobrym stylu. Polecam!!
Piter B. 01.02.2020 09:22
Kawał porządnego kina. Polskie filmy kryminalne jednak jeszcze nie umarły.
Film, który przywraca wspomnienia.
Właściwie niewiele wspólnego z poprzednimi filmami. No a zakończenie niczym z filmu fantasy. Kto by pozwolił na taką strzelaninę??? To nie stany. Zero akcji. Film zrobiony "na sile" aby tylko zwabić widzów i zbić kase. Nie polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii film