film

Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska

film

Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska

Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska - Bilety do kina

W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, a jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę. Cesarzowa nie podejrzewa nawet na co stać tę małą rozrabiakę i paczkę jej wiernych przyjaciół.

OBSADA: Mateusz Banasiuk, Teresa Lipowska, Magdalena Różdżka

REŻYSERIA: Noel Cleary, Sergio Delfino, Alexs Stadermann

SCENARIUSZ: Noel Cleary, Fin Edquist, Alexs Stadermann

GATUNEK: animowany/komedia

CZAS TRWANIA: 83

PRODUKCJA: Niemcy/Australia

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

27.06.2021, 13:00 Kino Len
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Wszystko ok bajka bardzo fajna
bajka godna polecenia dzieci z zainteresowaniem oglądały śmieszna i pouczająca
Wszystko ok, można tylko pomyśleć w przyszłości o podkładkach na siedzenia dla najmłodszych. Trzymanie na kolanach na dłuższą metę może być męczące :)
bajka jest super
joanna4111 27.02.2018 08:43
Super baja 😀
Polecam gorąco.
Dzieci zadowolone fajna pouczająca bajka. Zainteresowała nawet dwu i pół letniego widza....:D
Ewencja 32 26.02.2018 07:23
Film super dla dzieci a i dorośli też świetnie się będą bawić.
Bardzo dynamiczna animacja. Córka bała się przez 3/4 filmu - stąd też wydaje mi się że 3 lata to jednak za mało jak na tego typu produkcje. Ale historia bajki bardzo ciekawa i ładnie wykonana
zabraliśmy do kina wnuków podczas ferii, podobało się i wnukom i dziadkom czyli nam. Fajna sprawa podwyższenia na fotele dla dzieci szczególnie tych młodszych. A reklamy przed filmem można skrócić do minimum. Była fajna zabawa dla dziadków i wnuków - Dziekujemy.

Polecane